Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hozzám hasonlóan, szakítottato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám hasonlóan, szakítottatok volna ezért?

Figyelt kérdés
Ma reggelt betelt a pohár nálam, azért mert a barátomat már rengetegszer megkértem,hogy ne beszéljen úgy hozzám reggel kelés után, amíg ki nem öblíti a száját. Én is megtisztelem azzal,hogy kimegyek egy gyors fogmosásra, vagy száj öblítésre,és nem úgy adok neki csókot,hogy a nyál tonnaszámra ott rugózik összesűrűsödve a számban/ szám szélén. Ő erre természetesen felhúzta a férfiúi orrát, és kikérte magának.Én pedig azt mondtam,jó akkor ennek így annyi is..Ha ennyire nem hajlandó, és tudja,hogy undorodom az efféle dolgoktól (és szerintem sok nőtársam szintúgy), akkor keressen olyat,aki elnézi a lógó nyálat a szájában. Ti is ezt csináltátok volna?
jan. 17. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Hát én a barátod helyében szakítottam volna veled. Mi az, hogy ne beszéljen még nem mosott fogat?


Azért ne mond nekem, hogy dögszagú lesz valaki szája egy pár óra alatt amit este alszik, ha egyébként ügyel a száj higiéniára.



"hogy a nyál tonnaszámra ott rugózik összesűrűsödve"


Véletlen nem kutyák vagytok amúgy?

Én nem tapasztaltam ilyet.

jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Jó undorító palid van.
jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Ezt nem nő írta az fix.


Egy "nőtárs" :D

jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem jól tetted.


Ha többször megkérted és nem hajlandó változtatni akkor nem tisztel. Egy fogmosás 2-3 perc, igazán meg lehet csinálni.


Fogsz találni olyat, akivel ezt meg tudod beszélni. :)


20N

jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen,undorító volt,azért is szakítottam vele! Igényes nő, nem él ilyennel együtt hosszú távon!!!
jan. 17. 22:33
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Én nem lennék olyannal, aki nem csókol meg reggel, amint felébre. A legjobb dolog ébredés után még együtt nem felkelni. Együtt élek a pasimmal és egyikünknek sem ez az első dolga reggel. Hanem a csók, összebújás stb.


Lehet nem vagyok igényes nő, de legalább boldog.

jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Te tudod. Én ki nem bírnám tovább egy perccel sem, de különbözőek vagyunk. Van akinek bejön a reggeli àllott lehelet meg a nyúló nyál.
jan. 17. 23:36
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Én meg se szólalok! 😁 A férjem laktózintoleráns. Egybe van a fürdőszoba és a wc. Olykor rájön a hasmars és bejön mellém fsni amikor kicsit áztatom magamat a kádban. Most mondjam azt, hogy nem jöhet be és szrja össze magát, vagy mi? Vagy adjam be a válókeresetet? Én örülök annak, ha már olyan szinten vagyunk, hogy simán szétfssa az agyát mellettem. De hát na, biztos én vagyok undorító.😁
jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mi taszít, mitől undorodsz, az nem tudatos.

Minimum a szájhigiéné, minimum, hogy este zuhanyozom, mielőtt mellébújok.

Tisztelem a másikat, hogy nem terhelem az állott lehelettel.

Elvárom ugyanezt.


Amikor jártok, törekedtek, hogy illatosak, szexik, ápoltak legyetek, aztán, mikor már együtt éltek, akkor már nem számít?!


Az ápoltság alap.

jan. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

75-ben gimis voltam. Nyáron a csokigyárban dolgoztam. Érdekes volt az is, hogy milyen a melósok világa, milyen szabadszájúak voltak a nők is.

Az egyik idősebb nő okította a férjhez készülő fiatalabbikat:

-Most udvarias, kenyérre lehet kenni. De a legtöbb, ahogy megállapodik, az asztalnál böfög meg fingik.


Megdöbbentem a stíludon, de főleg, hogy léteznek ilyen ember alatti lények is.

jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!