Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális 6.év együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális 6.év együttélés után?

Figyelt kérdés

Az hogy kötelezően szüleinél alszik minden hónapban. Ilyenkor innen visz cuccokat mert ott kell neki, de macera az egész mert elhozza otthon kipakoljuk hogy ejjelre ne legyen a kocsiba, reggel ujra vissza..szüleinél ugyan ezt, meg ha hazaér újra...


Minden hónapban kötelezően kell menni, pedig 35kmre laknak csak, de ők hozzánk nem jönnek pedig 45evesek és van autójuk nekik is.0


jan. 19. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Mennyire normális, hogy évek óta itt hordod le ahelyett, hogy kiraknád? Semennyire.
jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem veszi meg a "cuccokat" (gondolom dezodor, sampon, tusfürdő stb.) a szüleihez is? Ennyi ésszel meg...na mindegy
jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2es nem olyan cuccokat viszont itthonról. Csak amennyit kinlódunk a pakolással nem éri meg 5 emberért amiből csak 3 fizet
jan. 19. 16:48
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Annyiszor megkérdezted már ezt! Csináljatok már magatokkal valamit, mert unalmas.
jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nem értem. Mégis milyen "cuccokat"? Gondolom nem a komplett házimozi rendszert, vagy a franciaágyat. Egyéb esetben legyen egy táskája bekészítve, hogy amikor megy, aut csak a vállára csapja és megy. Ez azért nem agysebészet.
jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Hány éjszakát kell kötelezően a szülőknél aludni? Mert ha egy-kettőről van szó, én sem értem a rengeteg cuccot, meg a pakolással kínlódást, hiszen az egy hátizsákba belefér
jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Van havi egy hétvégén dolga amihez kellenek anyagok gépek. 2 nagy gurulós bőröndöt pakol tele.
jan. 19. 18:20
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Kit érdekelnek a bőröndök?? 6 éve benne vagy ebben. Most kezd el zavarni? Nálatok ez a normális, te hagytad. Mondd meg neki, hogy azt szeretnéd, hogy mostantól ne aludjon ott. Ha ezt szeretnéd... beszéljétek meg. Most mi ebben olyan nagy dolog?
jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele átbeszélni
jan. 19. 21:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
És ez neked miért ekkora probléma? Hogy havonta egy hétvégét a szuleinel tölt?
jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!