Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az nem normális, ha feljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem normális, ha feljegyzéseket készít rólam a házastársam, ugye?

Figyelt kérdés
Mondjuk, elalszok (későn kelek). Ő meg ahelyett, hogy felkeltene ír egy bejegyzést rólam a telefonja noteszébe,hogy mikor kelek fel. És ahelyett, hogy pl azt mondaná, hogy "na jól elaludtál", csinálja a bejegyzést.
jan. 21. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Mivan?
jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a szüleinek már mondtam ezt, de szerintük ő így tökéletes. Az a bajom, hogy nem csak napló bejegyzésként ír fel dolgokat. Hanem csak rólam írkálja. Meg olyan mintha, egy kutyának nézne. Hogy, ami leír az rossz és akkor nem kiabálnia kell velem hanem majd én látom, hogy mi a rossz. Őszintén szóval vagyunk is nehéz és egyre hosszabban tartó életszakaszunkba bizonyos körülmények miatt. Viszont én se írkálom le a "rossz" dolgokat, hanem megmondom neki, hogy ez nekem nagyon xon rossz beszéljük meg. Már teleírkált minden féle jegyzet füzetet. Azóta a telefonba írja inkább.
jan. 21. 12:50
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Esőember?
jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Miért vagytok még együtt kérdező? Nem értem.
jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4# bocsi, de a kérdés nem ez miatt került fel.
jan. 21. 13:02
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg őt, hogy normális-e. A házastársad, tessék megkerdezni.
jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát már kérdeztem, sőt levezettem elmagyaráztam neki, hogy ez engem zavar, rosszul érint.
jan. 21. 13:18
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Passzív-agresszív. Beteg kapcsolat lehet a tiétek, már megbocsáss...
jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
1X láttam ilyet. A nő válni készült, és az ügyvédNŐ tanácsára jegyzetelt mindet, amivel lehet támadniuk.
jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

A rosszra fókuszál a kapcsolatban. Érdekes ha jókat nem tud írni akkor nem azon van a fókusza. Be akarja magának beszelni hogy rossz ez rossz az rossz az egész.

Ugyanis mindent kétféleképpen lehet nézni amugy.


Belehuzza magát egy negativ spirálba aztán azt várja hogy az ő agymenését te oldd meg.

Ő kreálja magának a bajokat hogy minel több sz.rt össze tudjon szedni hogy aztán rádzúdítsa es legyen a te terhed, es a te válladon, teged nyomasszon ne őt, oldd meg te az ő tévképzeteit.


Ezzel bemagyarazza magának hogy neki rossz sora van, minden sz.r ill te vagy a sz.r.


Ez az ember belülről rohad. Aki szeret vagy szerelmes, az pont a jó dolgokat látja, azokat reméli, arra fókuszál, azokat tervezi almokat célokat kreál és ahhoz keres önigazolásokat. Ha a másik rossz is es szol neki a környezete még azoknak se akar hinni mert a masikat védi hogy de igenis jó ember. Ök meg így csapják be magukat.


Igazábol mindkettő onbecsapás, de az utóbbi az hogy vki szeret es nem az szeret aki a kákán keresi a csomókat.

Az kifele akar menni esetleg megcsalni es a lelkiismeretét akarja csak elnyomni önigazolni akar a párját akarja hibáztatni.

jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!