Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mik egy kapcsolat szabályai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik egy kapcsolat szabályai? Nálatok például?

Figyelt kérdés
Gondolok ilyenre pl,Hívjon fel ha elakar menni este valahova, hogy megtudjuk beszelni egyutt , Hogy kedveskedjen randizni vigyen, már nagyon ellaposodott a kapcsolatunk ezért probalnék összeszedni pár ,,szabalyt,, kérlek segitsetek,hogy mukodjon ujbol
jan. 31. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja legbelül, vagy nem tudja a kapcsolatot "újraéleszteni" akkor hiába mentek randizni meg hiába fog írni neked üzeneteket úgyis szét fogtok menni. Tehát először le kéne ülni megbeszélni, hogy akarja-e és csak aztán kezdeni a helyzettel valamit.
jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
újból jött az ígéret,hogy megfog változni ,oda fog rám figyelni,elorebb helyez a fontossagi sorrendbe stbstb, ezert gondoltam hogy szedjunk ossze par szabalyt akkor
jan. 31. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De arra miért akarsz szabályokat hozni, hogy randira vigyen?


Ez egy nagyon rossz ötlet, nem fog működni, az ilyesmit neki kell akarni.


Ezeket úgy szokták hívni, hogy meghúzod a határaidat, szerintem azzal kevered, de annak pont az a lényege, hogy ha nem tartja be szakítotok, olyan nincsen, hogy ő megváltozik és majd visz randizni többet, ennek magától kellene jönnie.

jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért ígérget fűt-fát, mert beveszed, de egyáltalán nem gondolja komolyan, azért csinálja, hogy fogd be, de már rég külön utakon jár. Lehet szeretője is van.

Nem lehet megmenteni ezt a "kapcsolatot" hiszen valójában nem is vagytok kapcsolatban.

jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen,én is ugyan ezt mondtam neki,hogy ha tobb mint 2 ev utan az irantam erzett szerelem/szeretet nem hozta ki belole hogy jobb ember/ferfi/tars akarjon lenni akkor most mitől higyjem el????🥲
jan. 31. 09:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem azt kellett volna mondani hanem azt, hogy szakítok veled. Na de még nem késő...

"Amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra!"


Tedd ki még ma!

jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabályokat állítassz fel az csak egy kötelező plusz lesz, ès nem a kívánt hatást fogjátok elérni.
jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinném,, hogy ilyen módon működtethető a kapcsolat, hogy előírjuk a másiknak szabályban, hogy hogyan viselkedjen. Ezeknek belülről kellene jönni. Ha csak magára erőlteti, az egyikőtőket sem fogja boldoggá tenni.
jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"újból jött az ígéret,hogy megfog változni"


Nem fog

jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek belső indíttatásból változnak meg. Nem szabályok miatt.
jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!