Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem akar semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar semmit sem csinálni a ház körül? Vagy ha belefog valamibe, miért tart több napig megcsinálnia egy adott dolgot? Már kezdtem nagyon rosszul érezni magam.

Figyelt kérdés

Kezd nagyon fárasztó lenni az egész,és ma volt először , hogy komolyan elsirtam magam

8 éve vettünk kertes házat,nem tudok egy dolgot mondani,amit magától csinált volna meg a férjem,mindig mondani kellett neki,mindent,már 3 éve mondtam neki, hogy kellene kerti csapot csinálni,vagy csak vezesse el a csövet,a többit bízza rám,aztán meg azt mondja, hogy ne hajtsam állandóan mit kell csinálni a ház körül.

Fát vágok

Füvet nyirok (nem ilyenkor)

Festek bent

Elkezdtem glettelni

Ásom a kertet

Minden nap főzök

Mindig rendre ér haza

Munkája nem vészes,napi 8 óra,tudom,mert én is ott vagyok

Könyörögtem neki, hogy a bejárati ajtó előtt csináljuk meg betonnal,hozzuk be a piszkot állandóan,ma felhívtam a testvérem,és jönni fog a hétvégén betonozni,férjem kiakadt mikor mondtam neki.

Amikor csinált valamit a ház körül,mindig dicsèrtem,odaentem,megöleltem,soha nem kritizáltam a munkáját,inkább ő q sajátját,de mondtam hogy jó lesz ez, satöbbi,talán én csesztem el hogy mi fog szépen beszéltem vele? Most meg itt vagyok és mindent én csinálok?

Miért kell mindenért könyörögni?



#lustaság #férj #semmittevés #Nincs inspirációja
febr. 15. 20:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Te miért mentél hozzá?
febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Mert egy felelőtlen férfigyerekhez mentél hozzá. Sajnálom. Az ilyet kell elkerülni.
febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírás miatt,nem volt rajtam szemüveg.

Azt hittem idővel változni fog,vagyis,reméltem hogy változni fog.

Nem is tudom mit írhatnèk,úgy érzem,teljesen belefáradtam hogy mindig én tegyek azért hogy jobb legyen.

febr. 15. 21:10
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Ne csináld, vagy válj el tőle.
febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem fogok válni,majd a testvérem segíteni fog,és én is maximálisan oda teszem magam,és befejezzük idén.

Van supa,nem tudom hogy mondják Magyarországon,én Vajdasági vagyok.

Ott vannak a szerszámok,de semminek nincs meg a helye,minden szana szét van,elkezdtem kitakarítani, hogy ne botladozzak ha bemegyek fát csinálni.

febr. 15. 21:16
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen,hozzá teszem,van 3 gyerekünk,és MINDENT mellettük csinálok meg,nem beszélek senkinek ezekről a dolgokról.
febr. 15. 21:18
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem fogok válni. Akkor ne is hisztizz itt. ;)
febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Igazad van,én választottam, csinálni kell 🙂

Változni nem fog,én pedig ezen nem tehetek tönkre magam.

Szép estét.

febr. 15. 21:36
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Annyira bírom, amikor BÁRMIRŐL panaszkodik egy nő, valaki ideböfögi, hogy ne hisztizzen.

Kérdező, tuti nem csinálnék kint semmit. De semmit! Tudom, hogy baromi nehéz megállni, de akkor se. Jó szándékkal mondom, nagyon elrontottad. Muszáj lesz keménynek lenned és kiállnod magadért. Már most is nagyon frusztrált vagy és ez csak rosszabb lesz, ha így marad. Megbetegíted magad.

Ráadásul a gyerekeknek is nagyon rossz mintát adsz. Azt már csak halkan merem megjegyezni, hogy mivel dolgozol, ilyenkor a házimunkából is nyugodtan kiveheti a részét a férjed. Ne csinálj magadból cselédet! És még te betonozol. Én elsüllyednék a szégyentől a férjed helyében.

febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy.

Először is,ha nincs ásva,nem lehet bevetni a kertet.

Nekem elég lett volna ha glettelèst befejezi, kültéri festést megoldottam volna,megvettem volna a színt is.

Gyerek szobát teljesen át festettem novemberben,legkisebb akkor volt 2 hónapos.

December elején a teljes konyhát, belépőt

Nem sajnáltatni akarom magam,de azt nem hagyhatom hogy semmi se haladjon kint.

(Megint nincs szemüveg)

Majd az öcsém segíteni fog betonozni,neki úgyis ilyen 1000 mester szakmája van.

Nem vagyunk egyformák,elfogadom hogy ő ilyen,én pedig lehet hogy hülye is 🙂

Egy darabig menni fog ez a hozzá állásom,aztán meglássuk mi lesz

febr. 15. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!