Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet ezt elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt elmondani hogy ne bántó legyen?

Figyelt kérdés

Barátnőm előfizet egy tananyagra amit havonta kap. Ezzel foglalkozni kellene, de nem teszi és hónapokkal le van maradva. Viszont ezek az anyagok csak gyűlnek de most egy 6 napos képzésre akar menni 150e Ft-ért.


Hogy mondjam el neki, hogy nem látom értelmét, hisz a netes anyaggal sem foglalkozik igazán?


febr. 20. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Külön kasszán vagytok. Sehogy. Esetleg írd ki még ötször naponta.
febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ő problémája, amíg a saját pénzét szórja rá. Neked meg jogodban áll nem vele lenni.
febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
SEHOGY, NEM A TE DOLGOD. Világos??
febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
4# Ja, senki nem kérdezte a csávó véleményét, egy éve veri itt a nyálát, hogy a csaja költ a saját pénzéből a hobbijára. De amúgy elmondhatja nyugodtan a párom, hogy szerinte értelmetlen a hobbim vagy az új dolog, amit tanulni akarok, csak akkor nem sokáig lenne a párom.🫢
febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Egy jól működő kapcsolatban vannak dolgok, amiben fontos, hogy egy lapon legyetek. Értékrend, hit / vagy annak nem léte, pénzhez való hozzáállás, stb...


Nagyon túltolják itt azt, hogy ne mondhatnád el a véleményedet. Ha nem beszélnétek erről és nyilvánvaló, hogy máshogy viszonyultok a pénzhez (vagy legalábbis úgy tűnik ebben a helyzetben, hogy te jobban takarékoskodnál), akkor soha nem derül ki, hogy máshogy gondolkodtok erről.


Hogy aztán végül tényleg fog-e költeni rá, azzal nem kezdhetsz semmit, de a véleményedet szerintem nyugodtan elmondhatod asszertívan.


Ha kapcsolatotok végéig külön kasszán terveznétek élni, akkor igazából nincs ennek akkora jelentősége, de ha meg egyszer talán becsúszna a képbe egy gyerek, akkor gondolom nem külön kasszán élve terveznétek belevágni a nevelésébe és fontos lenne beszélni a pénzről is.

febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

"Szívem, nem gondolod hogy nagyon le lennél maradva a képzésen,mert a netes anyagokkal sem foglalkozol valami sokat?"

Ennyi


Egyébként ha jelenléti a képzés, előfordulhat,hogy jobb lesz neki.

Nekem pl az online anyagoktól,képzésektől herótom van,egyetemen is nyomtattam ki mindent,sokkal jobban lehetett bele jegyzetelni vagy fellapozni.(nem,nem 40+ éves vagyok:D)

febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%

1.) Ok, honnan a f@szból tudjam ki hány éve hova veri magát?


2.) Nem nemtom melyik nyomi mondta, ha te kirakod a párod mert elmondja a véleményét, akkor szívességet teszel neki, ha nem rabolod tovább az idejét

febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Csak az a probléma, hogy nem a párjának mondja el a véleményét mindenről, amit kifogásol benne, hanem csak a gyakorin hőbörög folyamatosan. Erre veri a szottyadt faszát. Szerintem nincs is nője, csak kitalál baromságokat, hogy szidják itt azt, aki nem is létezik.
febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

#7

Lehet, de az én szemszögemből meg ő nem rabolja az enyémet a negatív, lehúzó hozzáállásával. Nekem jó a win-win szitu is, nem ragaszkodom ahhoz, hogy a másik mindenképp szenvedjen, ha kirakom.

febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Neked kéne tudnod.Ez a barátnőd személyiségétől függ,hogy mi az ami már bántó neki.

Van olyan akinek sehogy nem lehet megmondani.Lényegtelen mit mondassz megsértődik.De lehet megmondhatod neki úgy is,hogy Nem akarlak megbántani,de..és az itt leírtak.

febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!