Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összeköltöztünk.

Hazaértek munkából(fizikai), és amikor már hazaérek folyamat telefonál a családjával, anyja, lány tesóival, és kihangosítva, és folyamat azt kell hallgatnom,hogy a testvérei szerint mindenki milyen köcsög, a csávójával már nem akar együtt lenni, mindenki bunkó, csak ők nem....

Ha meg szólok,hogy én erre nem vagyok kiváncsi megsértődik,és 1hétig nem beszélünk mint az ovódában...


febr. 28. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy olyan emberrel, aki megsértődik bármiért?


Elhagyhatod nyugodtan, nem veszítesz semmit.

febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát írjam azt, hogy fejhallgató, külön szoba, konyha azt jól van?


Ha a családja olyan akkor az a baj, hogy ő se különb, te rólad ugyanúgy fog(nak) vélekedni és azt onnan szedem, hogy képes nemcsak megsértődni rád miközben nincs rád tekintettel napról napra hanem még hozzád se szól 1 hétig.


Szerintem szakítani kéne vele, de persze az a te döntésed, hogy mit csinálsz.

febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rólam is beszélnek, én nem vagyok szimpatikus nekik, mert nem szeretem amikor elmondják az embert mindennek, és utána megy a "jópofizás", és én ebben nem vagyok partner, természetesen ezt jeleztem feléjük is, és szerintük én egy szemét vagyok...
febr. 28. 17:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne dobni!
febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthon kéne laknia es akkor nem kéne telefonalni.
febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja és engem soha nem hívna fel... Mindenki mást igen, ezt egyszer megkérdeztem tőle, hogy engem miért nem hív? Mindig az a válasza, hogy te miért nem hívsz? :D
febr. 28. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
🤣 Nem is tudom hogyan tudtál vele összejönni. 🤣
febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

8.éve....... :/ már én se tudom, néha felkapom a fejem,és olyan sok mindenen csodálkozok, hogy én ezt miért érdemlem? És mindig azzal jön, hogy elmosogatott, vagy megfőzött, nekem annyi elég ezekszerint....

Sokszor van,hogy otthon vagyunk néznék egy filmet mondom bujjunk össze, erre kitalál magának direkt fiktív dolgokat, hogy még véletlenül se keljen odajönni mellém .... de ha rákérdezek akkor azt mondja, hogy én ezeket kitalálom...

febr. 28. 18:08
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Még egyedül is jobb, mind ilyen nővel...
febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8: Azért érdemled, mert őt választottad és már 8 évben kitartasz mellette a rossz tulajdonságaitól függetlenül.


Más ember szakít, ha elviselhetetlen a párja és nem hajlandó változni.

febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!