Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért érezteti hogy mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezteti hogy mekkora áldozatot vàllal?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt érezteti a hangjával mintha mekkora áldozat lenne tőle h kb 10 12 órát is dolgozik néha. Mintha más nem így tenne, vagy csak ő dolgozna.

Pedig mas még ezer dolgot csinál ennyi munka után.


márc. 18. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát, más az, hogy "más" mit csinál, meg az, hogy te pl mit csinálsz. Valószínűleg azért érezteti, hogy ez nagy áldozat, mert annak érti, nem érzi, hogy járna neki érte valami. Vagy azért, mert sokalja, amit még pluszba elvársz, vagy azért, mert úgy érzi nincs megbecsülve, vagy, mert úgyérzi, te aránytalanul keveset vállalsz, vagy a három valamely permutációja.

Ezt innen lehetetlen megmondani, nem tudnád esetleg vele megbeszélni? Lényegesen produktívabb lenne.

márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pasi mellett nem sokan maradnának meg…..

Nekem is volt aki elhitette velem hogy nekem kell túlórázni, tizenkettezni, otthont teremteni, mert hát ő rosszul keres .

márc. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2es barátnőm ilyen.
márc. 19. 07:32
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Igen, ő dolgozik 10-12 órákat.

Gratulálok!

Na most ehhez képest én 2 tanfolyamra járok egyszerre és a férjem fizeti.

márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol itt az áldozat? És miért kell áldozat és szenvedés?
márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem szereted, ő pedig rosszul szeret téged. Teljesen fölösleges áldozatokkal zsigereli ki magát.
márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os ?
márc. 19. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd mindössze azért hülye mert még veled van, de nem lep meg, hogy nem érted a hatos mondanivalóját :D
márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok - Nem szereted, ha nem látod, hogy mennyit szenved, és nem akarod boldognak látni őt.

Ő rosszul szeret, mert azt hiszi, hogy ha minden erejét/idejét neked és a kapcsolatnak adja, akkor boldog lehet/boldogok lehettek.

márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!