Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nemtudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom eldönteni, hogy menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal. Az előző 4 éves kapcsolatomból menekültem ebbe a kapcsolatba, de nem csak menekülés volt, szerelmes is voltam. Viszont rengeteget veszekedtünk mindig is, most viszont egyre többet... és borzalmas balhékig fajul. Apró-cseprő dolgokon. Ő nagyon kukacoskodó ember, nemtudja megérteni hogy ahány ház annyi szokás vagy hogy ahány ember annyi fajta. Példa; Én nem bírom a magas frekvenciás hangokat, nagyon zavar... erre neki a reakciója "nem értem mibajod vele engem nem zavar". És ennél rosszabb esetek is vannak. Tipikusan az az embertípus, aki úgy van vele hogy csak neki lehet igaza a másikat addig csűri csavarja a dolgokba, hogy már a saját érveibe belezavarodik az ember és már inkább mindenki ráhagyja, csak hogy abba hagyja. Nagyon sokat telefonozik chatel a haverjaival, különféle politikai oldalakon kommentelget vagy balhézik... ha nem ezt csinálja akkor játszik... I.T-s otthonról homeofficeban dolgozik, a munkája is igazából annyi, hogy alszik egésznap néha megnézi mi van a melóban. Nem járunk el sehova, mert ő lakásra gyűjt, ha elmegyünk moziba vagy valahova olyan mint mikor a fogát húzzák, de többszáz ezreket költ legóra, számítógépes játékokra...

Én ezeket már nemtudom tolerálni... nagyon hamar dühbe gurít... de nem mindig akarom elhagyni... fogalmam sincs mit csináljak...

Én nővér vagyok, imádok törődni de azt is szeretem ha velem törődnek, viszont úgy érzem ebben a kapcsolatban nem kapok meg semmit amire vágyok. Imádom a virágokat, de "minek? úgyis elhervad" ... illetve a gyűrű kérdésben is az a véleménse, hogy "drága pénzkidobás" ...

De félek hogy hibát követek el...ha elhagyom...

Nemtudom mit tegyek...

F/30 L/27


márc. 19. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, neked ebben mi a jó, mi tart mellette? Szeretsz szenvedni? Akkor hajrá...

Vagy otthagyod, vagy ne sírjál.

márc. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, nehéz döntés. Mi mondhatunk itt akármit, csak te tudod, mi a helyes lépés. A leírásod szerint nem vagytok egymáshoz valók, teljesen különböző az életformátok, és ez nem fog megváltozni.

N

márc. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi a nehéz döntés? Kb. semmiben sem társa a kérdezőnek..Akkor lenne az, ha nem tudna hova menni lakni.De ha van, akkor ennél még egyedül élni is ezerszer jobb. És ha nincs akkor is azon lennék, hogy el tudjak tőle költözni. Szerintem te társfüggő vagy.
márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan maradjál. Még mindig nem érzed túlságosan gáznak azt amiben jó ideje leledzel, ha ezt még kérdezned kell.
márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Szerintem te is érzed, hogy ez a kapcsolat nem lesz jobb. Te szeretnéd elmélyiteni (eljegyzés, házasság), ő nem. Te szeretnél közös programokat, ő nem. Azt kell mondjam, sajnos nem te vagy a nagybetűs no a számára, de ő ezt míg el, nem fogja neked kimondani, mert különben otthagynád.

Nemrég olvastam egy tok jó idézetet. Nézd meg, amit iránta érzel és nézd meg azt, amilyen érzéseket ő kelt benned ezzel a viselkedéssel. Hiába “szereted”, ha folyamatosan idegeskedsz mellette, nem csinaltok közös programokat, nem figyel rad. Te is tudod, hogy a helyes döntés az lenne, ha tiszta lappal kezdenel, öt pedig elhagynád. 27 éves vagy. Ha most éveket elkezdesz meg pazarolni rá, ki tudja, lesz e másik lehetőséget családot alapítani, ha erre vágysz.


25N

márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként gáznak tartom a viselkedését.
márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az első pár sort olvastam el a kérdésből, de azonnal válaszolok: nem egyeznek a nézeteitek, gyötrődsz, szenvedsz (és szenvednél továbbra is) mellette, ezért váljatok szét.

Ffi.

márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En tudom mikor lesz ennek vege. Majd ha menekulsz tole, addig tursz. Biztos van a korhazban pszichologus, erdemes lenne beszelgetned vele, hogy miert nincsenek hataraid es miert taposnak bele a ferfiak a foldbe, amit te Terez anyakent nemes egyszeruseggel tudomasul veszel.
márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!