Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire jó volt, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó volt, vagy nem egy ilyen házasság?

Figyelt kérdés

Együtt éltek sok évtizedet, a nö haláláig, felneveltek 2 gyereket, mindkettöt penzzel indítottak az életbe. Vegülis mindenki végezte a dolgát, a családban, nem voltak nagy viták, mindenki mindenböl részesült egyenlö módon, de az a helyzet, hogy a nö dominalta a férjet, azaz a ferj kicsit mamlasz volt, es a nö pedig mint egy anyuka, pl a ferfi valamit kiöntött a parkettre, a nö mondta mars töröld fel! Az meg futott a vemdegek elött, ijedten.

Vagy fejéhez vágta a férjének az árut, amit hozott, ha nem volt vele elégedett. A nö erösen elvolt hízva, 180 kiló körul, de bírta a munkát, kereste a penzt ígyis, mindent megtett a gyerekeiért.

Par ember szerint valni nem is mert volna ha akart volna sem, mert felös ferfi volt, de lehet nem is akart válni, ezt nem lehet tudni.

Tehat ilyen sok volt, de összességében szepen éltek, dolgoztak es a gyerekeik mindent megkaptak es startjuk is jó volt. Vegulis nem volt kisemmizes, megcsalas, mindenki megkapta amit akart de a kerdes az, hogy ha a nö ennyire dominans volt vajon egy nomalis kapcsolat volt ez?


ápr. 5. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mamlasz volt a férfi összetehette volna a két kezét, hogy volt nő aki irányította. Másképp az életben nem ért volna el semmit.
ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen kapcsolat van ahol a pasiknak ilyen nő kell. Ezeket veszik el.
ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy a férjnek emnnyire volt ez jó. Lehet, hogy megfelelt neki, lehet, hogy csendben duzzogott. Viszont éveken át megmaardt a nő mellett, felnevelték a gyemekeiket, nem civkodtak, tehát a férjnek ez megfelelt (ha kicsit másképp is képzelte az életét).
ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert kellett volna elvalni? Hiszen legalabb annyira szuksege volt arra, hogy legyen egy potanyukaja, mint amennyire megalazo szerepet vett fel a kapcsolatban. Az ilyen gyermeki mentalitasu emberek nem is tudnanak normalis kapcsolatban elni, nekik letelemuk a dominans, Ursula tipusu no, amit egy felnott ferfi egy masodpercig sem viselne el.
ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mindenki megkapta amit akart"

Biztos vagy ebben?

ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Apám mindig ilyen anyapótlékokat keres magának, anyám halála óta is. Ő ebben a gyerekszerepben érzi jól magát, ebbe beletartozik az anyagi biztonság is. Szánalmas, de ez van, én hányni tudtam volna, amikor megismertem a párkeresési motivációját. Amúgy tud gondoskodó is lenni, de nekem nem kéne ilyen pasi, ha utánam dobnák, akkor se. Az ágyban egy impotens nyomorult lehetett mindig is.
ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam pasis munkahelyen. Hát igen meglepődtem hány férfi van kisfiú szerepben. Jellemzően ugy emlegetik a feleségeiket, hogy"Anya".
ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!