Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom más nőkkel szívesen elbeszélget?

Figyelt kérdés
Ugyan arról a témáról, amiről én szeretnék beszélgetni, más nőkkel simán egy órát is beszélget, engem meg leint, hogy jól van már ezt hallottam már! Hülyeségeket beszélsz stb. Tőlük megkérdezi, hogy vannak, fáradtak e. Én meg sem szólalhatok, hogy fáradt, beteg, szomorú stb vagyok. Van ismerős aki vizsgára készül nála megéri, hogy a tanulás miatt nincs másra ideje. Én államvizsgára készülök és annyi a válasza, hogy te akartad, vidd végig. Ha nekiülök tanulni, bömböl a tv, felkelt, hogy kaja kell stb. Másokat sajnálom, hogy mennyi dolguk van a család mellett. Társaságban is mintha ott sem lennék. Elszomorít nagyon, mintha az érzelmi kötés kezdene elpárologni. Nem is szólok már sokat hozzá, mert valami epés megjegyzés a válasza, vagy megbántam.
ápr. 21. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy együtt még egy ilyen emberrel?
ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről nekem kerdesem is vilt hogy a pasik miert kifele másoknak kedvesek a saját parjuknak meg nem?
ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mik voltak a válaszok? Miért alakul ez ki?
ápr. 21. 08:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda főnyeremény lehet ez a hapsi... gyorsan, csináljátok vagy 2 gyereket, attól még tökéletesebb lesz az élet!


Na de most komolyan, mi a fenéért vagy még vele? Ez konkrétan sz@rba se néz. Erre akarsz felépíteni bármit is? Vagy más okból vagy vele? Lakása van? Sokat keres? Jó külsejű, akit lehet mutogatni? Nagy a mérete? Vagy miért tűröd el ezt a megalázó kapcsolatot?

ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3 átment az egész a gyk-n a szokásosba szakíts meg ilyenekbe
ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért alakul ki, mert elmúlik a fellángolás belőle feléd. Nem vagy már levadászható préda. Megszerzett, már nem kell magát miért strapálnia. Te lettél a cselédje, amit a jelek szerint hagysz is.
ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
De forditva ia igy van. 10 odegen pasi többet ugrál mindig egy nő körül, mint a saját párja.
ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aztán még a gyk pontoz le mikor leirom a gyk mit válaszolt.
ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az a suttyó paraszt, aki minden nőnek teszi a szépet, otthon meg egy bunkó nyomorék.

Miért kell ez neked? Az ilyen sutyerákokat szélnek kell engedni. Vagy tán így akarod élni az életed?

ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!