Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én reagálom túl a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Párommal a fővárosban élünk, minden egy karnyújtásnyira van.

Neki mégis a legegyszerűbb hoz a kenyeret a boltból is legalább 45 perc.

Akár este, akár reggel bármikor elmegy egy bevásárlásra az nem lehet kevesebb 40 percnél. Ilyenkor körbejárja az összes boltot, bárkivel találkozik beszél, meg akkor sem siet haza mikor tényleg fontos lenne az adott dolog amiért elmegy.

Megbeszéljük elmegy A boltba hogy hozzon kenyeret pl. Akkor megnézi B boltba is mert “állítólag” ott meleg a kenyér. Mikor ahhoz a bolthoz laktunk közelebb akkor ment az A boltba, mert a B boltba mindig rossz volt a pékáru.

Sokszor mennék inkább én, mint ő, de nem enged mert ő gyors lesz. Csak útközben akad el mindig…

Csak én reagálom túl ezt és szerintem idegesítő?


ápr. 24. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Legközelebb egy csomag zsebkendőt is hozzon!
ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ilyen volt akkor is amikor megismerted, miért hiszed azt, hogy házasságban változni fog? főleg ha molyolós tipus?:D
ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom régen is ilyen volt, csak hát ugye kezdetekben szinte mindent elnéz az ember. Ne akard megváltoztatni. Meg mi az, hogy nem enged? Bezár a lakásba? Ha szereted, akkor őszintén megbeszéled vele, hogy ha gyorsan kell valami, akkor tényleg legyen gyors.
ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Elhagynàm az ilyen életképtelen tutyi mutyi alakot ... szànalmas
ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, engem is fel tud hergelni ilyesmi nagyon.

Egyik exemmel emiatt szakítottunk.


Megbeszéltük többször, hogy xy időpontban talizunk és ő később jelent meg, mert vagy haverozott, vagy játszott a PC-n mint egy hülyegyerek.

Elnéztem neki párszor, de amikor hiába mondtam neki, hogy legalább tudathatná, hogy később ér rá, vagy dolga akadt ugyanúgy megtette még egyszer. Akkor gondoltam magam, hogy elég volt belőle, más fontosabb neki szóval szépen leléptem. Te is tedd ugyanezt meg. Nem fog megváltozni.

ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 tinikoromban velem is volt hasonló, eleinte a srác felvonatozott elém Pestre (pár településsel odébb lakott), majd már a kapuba sem jött ki elém, az anyja engedett be. Így felnőttként ezt már extra szánalmasnak tartom.
ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarlak elkeseríteni, de aki nem siet haza, hanem húzza az időt, az azért teszi mert nem akar a párjával lenni. Mindenféle időtöltés (időhúzás) jobb és érdekesebb neki mintha veled lenne.

Ismertem ilyen családos férfit aki még munka után is ezerféle elfoglaltságot kitalált magának csak ne kelljen otthon lenni. Beiratkozott képzésekre, edzőterembe, plusz munkákat vállalt el (jól álltak volna anyagilag enélkül is) stb. Mindenfélével húzta az időt csak minél később kelljen hazamenni. Gyakorlatilag csak aludni járt haza. Mire elég nagyok lettek a gyerekek el is váltak a feleségével. Addig is csak az időt húzták.

A másik lehetséges verziót azok jelentik akik mániákus vásárlók. A vásárlással küzdik le az egyéb okból fennálló szorongásaikat.

ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most nagyon kijött. Tök mindegy otthon vagyok-e vagy nem. Reggel felkel elmegy a szokásos körre. 9kor indul kb 11-12re hazaér. Addig semmit nem csinál. Utána "megreggelizik" és ebédel egyszerre. Alvás. Megyek haza és kb semmit nem csinált. Ez szabadnapja.

Ha dolgozik szintén indul 9körül és végig járja a haveri társaságot. Úgy megy be 11re dolgozni.

Hiába mondom neki, hogyha valami baleset éri a cég semmit nem fog fizetni, mert nem a lehető legrövidebb úton indult. Vagy hazafelé is. Éjfélkor végez, beül ide-oda, úgy jön haza.

Utána meg ő van felháborodva, hogy én ezt szóvá teszem neki...

De ez mindegy is lenne már...

De tegnap is elment az egyik boltba 10 percre és 40 perc után jött haza, mert mégis a másik boltba finomabb a zsömle.... (mellesleg ott dolgozik haverja).

ápr. 24. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem számítasz neki. Miért nem akarod elhinni?
ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Teszetosza a pasika. Szerintem agyf@szt fogsz tőle kapni. Leélnéd vele az életedet?
ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!