Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit keresel te és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keresel te és a párod? Összeteszitek a pénzt? Ha a párod 2x 3x annyit keres mint te hogy oldjátok meg a pénzügyeket?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 10:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem jönnek össze olyan valakivel aki jóval többet keres mint én, de olyannal se aki tőlem sokkal kevesebbet keres.
ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Feleségem kétszer annyit keres mint én.

Mindkettőnknek megmaradt a régi bankkártyája. Mivel az övén több van a nagybevásárlások onnan mennek, az ő csomagjában ingyenes a csoportos átutalás így a közmű is onnan megy.Én tankolom az autókat ,veszek hozzájuk olajat egyebeket.

És amikor úgy jön ki amit kell a gyerekeknek,fagyi, hambi,stb...de ez is megbeszélés kérdése.


NINCS külön ÉN meg TE pénzed!

Ha nagy beruházásban dönteni kell akkor összeadjuk fejben...ennyiből gazdálkodhatunk.

Én is tudom az ő számláját ,ő is az enyémet.


20 éve ez így működik.

ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Mi kb ugyanannyit keresunk.

Mindketten félre tesszük a fizetésünk felet a számlankon, ez a közös félretett pénz.

A maradékból fizetjük a rezsit és minden mást.

ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%

#1

Szerintem neked sokáig nem lesz párod...

Nagyon szűk rést hagytál a párválasztásra!

Tapasztalatom szerint az élet ezt nem tolerálja.

ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 October15 ***** válasza:
40%
1.: Az első randin megkérdezed az alapbérét és egyéb juttatásait vagy ezt mégis hogy sikerül kivitelezni? :D Vagy csak megkérdezed mit dolgozik? Mi van ha mondjuk közli, hogy tudom oktató-kutató x egyetemen? :D Akkor tovább kérdezgeted arról hogy pontosan milyen beosztásban és hogy milyen pótlékokat, pályázatok stb kap éppen? Csak mert ez a kb. lófsz és az elfogadhatő között bárhol lehet. :D
ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Általában havonta 2400 eurót keresek, azt nem tudom, hogy a párom pontosan mennyit, valamennyivel többet, illetve mindkettőnknek van egy másodállása, ahol mindketten megrendelésekre (ő illusztrál, én rendezvényeken vagyok fotós) dolgozunk, így az is hozzáad az alapvető fizetésünkhöz (de ez változó, mikor milyen hónap van).


Mindkettőnknek van egy-egy saját számlája, illetve van egy közös számlánk; onnan intézzük a közös, nagyobb beruházásokat (lakás, autó, nyaralás, stb.).


Szerintem az a legjobb, ha a felek közel azonos fizetéssel rendelkeznek, nem jó, ha valaki jóval többet vagy jóval kevesebbet keres, bár akár ez is megoldható. Az adott pártól függ, hogy nekik mi működik.

26/N (a párom 29/F, három éve vagyunk együtt)

ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

"Ha a párod 2x 3x annyit keres mint te hogy oldjátok meg a pénzügyeket?"


ugyan úgy mint akkor amikor én nőként kerestem 4-5x-ösét az ő akkori fizujának.


Minden közös. És az együttélés első pillanatától fillérre letesszük a közösbe a pénzünket.


Akár én kerestem jól, akár ő, akár én lettem munkanélküli egy időre, akár ő.


Közös az öröm, közös a bánat. Közös az éhezés és közös a bőség.


Nincs és nem is lesz olyan egyikünknél sem, hogy enyém-tiéd.


Amikor ősrégen több évtized úgy nézett ki hogy elküldöm, akkor is az 50%-ot betettem boritékba-és a táskájába ami csak volt a magánszámlánkon. Nem ment el. úgy hogy visszaadta és azóta is közös.

ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

6

Megkerdezhetem, főállásban mivel foglalkozol, amivel majdnem 1 millió nettot keresel 26 évesen?

ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Sokat keres a férjem, abból élünk hárman, én nem dolgozok.
ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

#8

Restaurálással foglalkozok, illetve ásatásokon szoktam segédkezni leletfeltárásban és annak megfelelő karbantartásában és szállításában; bár nem értem, ennek mi köze a kérdéshez.

(#6)

ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!