Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen munkarend és idő beosztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen munkarend és idő beosztás mellett elfogadható hogy a házi munka csak rám marad szinte?

Figyelt kérdés

Én 10től 5ig dolgozok hétkozben, szombaton 9-12ig.


Párom 7.30tól 19ig ( van mikor 17re otthon van), szombaton 9-17ig ( de ez változó)


Ilyen elethelyzetben mennyire várható el, hogy ö is kivegye a részét az otthoni dolgokból? - nyilván nem nagyobb feladatokra gondolok.. hanem a kisebbekre


máj. 13. 08:26
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
36%

Az elvàràs olyan, mint a segglyuk. A màsé senkit sem érdekel.


Ha meg tudod vele beszélni, akkor kiveszi a részét. Ha nem, nem.

máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Nem lehet egy nőtől elvárni, hogy megcsinálja a fűkaszálást, falvakolást, olajcserét, stb, kénytelen leszel megoldani apránként.

Ő meg megcsinálja azt, amihez ért, meg tud.

máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

A párod egyértelműen többet dolgozik, szinte dupla annyit. Nem is értem mi a kérdés? Takarítani nyilván nem kell minden nap, hisz otthon sem vagytok aludni és enni jártok haza.

Főzni gondolom csak tudsz valamit, meg berakni egy mosást, ha korábban otthon vagy nemde.

máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát heti 5 napot 12 órázik, plusz szombaton még 8 órát dolgozik? Itt engem nem a házimunka zavarna, hanem, hogy ez nem kapcsolat. Gyakorlatilag csak aludni jár haza. Vasárnap sem hiszem, hogy nagyon aktív lenne, heti 60-70 óra munka után. Eleve nem is értem ez hogy lehet, mert heti 48 óránál nem lehet többet dolgozni. Vállalkozó? Vagy több munkahelye van?
máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon egyszerű: munkamegosztás. Akár külön-külön. Ennyi. Viszont ez a beosztás valóban aggasztó.

Most nálunk is van rossz időszak, párom váltója részmunkaidős 2 műszakban régóta beteg, párom így déltől estig van bent, elmegy az egész napja, hazaérkezésekor fekszek vagy már alszok. :-(


35/F

máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Közös kasszan vagytok?

Ha igen, akkor elvárható. Ha nem, akkor nem. (Ha nem teszi a közösbe a pénzét, akkor te se tedd az idődet.)

máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
6: Ez így nem igaz, mert mi sem mindenben vagyunk közös kasszán és attól még mind a két félnek ki kell vennie a részét a lakásban! Csúnyán mondva ki is dobnám, ha semmit sem csinálna!
máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Rá is szóltam múlt héten, hogy trehány volt és ne ez fogadjon engem hazaérve a szobámban. Úgy, hogy fickó vagyok.
máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

7

Hát pont ezt mondom.

máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Ennyit dolgozik, mégis mit és minek. Gyakorlatilag eszik és alszik otthon? Tedd elé a kaját a tiszta lakásban? Ez nem élet.

Nálunk én főzök - mosok - takarítok, férj vásárol, intézkedik, kertben nagyrészt ő dolgozik, a két gyerek is vásárol, kertben segítenek és takarítani is, illetve úgy vannak nevelve, hogy tartsák a rendet. De ennyit, mint a párod, senki se dolgozik.

máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!