Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túl sokat vagyunk együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Párom és én 4 éve együtt élünk. Sajnos mostanában úgy alakultak a dolgok, hogy a munkahelyem elvesztése miatt gyakorlatilag folyamatosan itthon vagyok. Leszámítva 2 napot amikor tanfolyamon vagyok. Ez az állapot néhány hónapja fennáll. Sajnos úgy érzem, hogy azóta megváltozott valami a páromban, nem úgy viselkedik velem mint előtte. Nem lekezelő, de valamiért mégis úgy érzem hogy én most nem vagyok "teljes értékű" ember a szemében.


Mit gondoltok, voltatok már hasonló helyzetben?



2013. máj. 14. 07:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha tényleg sok, hogy együtt vagytok, akkor legjobb lenne kimozdulnod szülőkhöz, barátnőkhöz, valami nem pénzes programra elmenni, vagy kisgyerekre vigyázni pénzért, kérdezd körbe az ismerősöket.
2013. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Audrey80:


Én is hasonlóakon gondolkozok most, bár a szüleim nagyon messze élnek és oda nem tudok menni. Illetve a családi körülmények se olyanok... mind1.


A barátaim a régi kollégák voltak, de miután felvettek a helyemre mást, sajnos ők is lekoptak, így szinte magam vagyok. Hát ezért is írogatok itt, egyébként egyértelmű hogy egy barátnővel beszélgetnék ezekről! :)

2013. máj. 14. 08:16
 13/19 A kérdező kommentje:
Az agyam eldobom hogy átrakták a kérdésem a szerelem szex kategóriába.... mikor köze nincs az egésznek ehhez... olvasni itt se tudnak ahogy látom a GYK-nál.
2013. máj. 14. 08:24
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, de ismerős helyzet, egy az egyben megéltem - csak a pasi oldaláról.


Két dolgot mindenképpen tanácsolnék: neked, hogy ne hagyd el magad, a pasidnak meg, hogy legyen türelmes. Szerintem mi ezt a két dolgot hibáztuk el, hajszál híján tönkre is mentünk.

2013. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amúgy szerelem, szex -> párkapcsolatok altémakörben vagy, és a kérdésed nagyon is ide tartozik.
2013. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Teljesen hasonló kérdéseket olvastam tegnap a családi témakörben. Azért tettem először én is oda az enyémet.

De mindegy, csak most ez is bosszantott már, de nagyobb gondom az amit a kérdésben feltettem....

2013. máj. 14. 09:00
 17/19 A kérdező kommentje:
14-es: és hogyan másztatok ki ebből a helyzetből??? Légyszi válaszolj!
2013. máj. 14. 09:01
 18/19 anonim ***** válasza:
2013. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az jó lenne, de lakásvásárlást nem terveztünk! :D Vagyis erről még sosem beszélt nekem... megkérdezem :D
2013. máj. 14. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!