Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi Baja lehet paromnak, mitol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi Baja lehet paromnak, mitol van ez?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyok egyutt baratommal, mar egyutt is elunk. Mikor meg nem eltunk egyutt, akkor hidegebb volt a kapcsolatunk, azt hittem, hogy azert, mert a szulei hazaban voltunk altalaban. Alig vartam, hogy osszekoltozzunk es verge tele legyen szenvedellyel a kapcsolatunk, kozos zuhanyzas, intimitas. De nem igy tortent, es hiaba probalom a tudtara adni, hogy ezek a dolgok igenis jok es fontosak, kulonosebben nem erdekli. Meg aludni is egyedul elfordulva az agy szelen alszik, mondvan, hogy kell neki a hely. Semmi szenvedely, romantika. Tudom, hogy szeret, eppen ezert nem ertem ezt a viselkedest.

Mitol lehet ez? Valaki talalkozott mar ilyennel? Es ennek mit lehet csinalni? Ez fog valamikor valtozni?



2014. júl. 13. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan kapcsolódik ehhez Baja? :D
2014. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a hatranya az angol nyelvu laptopoknak, hogy automatikan atjavit par szot, mielott eszrevennem :DDD
2014. júl. 13. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, nehéz eset lehet a palid. De a csodára ne várj, itt is a jó öreg megbeszéljük együtt lehet a megoldás.
2014. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen az elso egy evben probalkoztam is azzal, hogy megbeszeljuk, de nem igazan erti a problemam. Egyszeruen nem igenyli ezeket a dolgokat. :/
2014. júl. 13. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet o ilyen tipus alapjàraton is, próbàld neki megmutatni h egy kozos zuhany lehet jó is vedd rà új dolgok kipróbàlàsàra ne hagyd h begubozzon mondvàn hogy neki ez így jó.
2014. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így viselkedtem az exemmel, amikor már csak megszokásból voltunk együtt. Persze, szerettem, mint egy barátot. Már nem tudtam máshogy nézni rá. Már mással vagyok, 180 fokos fordulat következett. Imádok vele minden együtt töltött percet. Már nem az ágy szélén alszok...

Jaa és bocsi az #1-ért, de nem lehetett kihagyni. :)

2014. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyszerűen nem illetek össze, egyszerűen más személyiségűek vagytok. Így ennek viszont nem sok értelme van.
2014. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élményeim alapján az ember neveltetéséből és a gyermekkorban megtapasztalt családi intimitástól függ, hogy milyen képet alkot a későbbi házaséletéről. Elképzelhető, hogy neked azért van igényed ilyen fajta közelségre, mert nyitottabb, bizalmasabb családi környezetben nőttél fel, vagy korábban már volt részed ilyesmiben. Neki talán zárkózottabb, távolságtartóbb volt a környezete, ezért az ilyen helyzetekre nem vágyik ösztönösen, talán meg is ijed tőlük. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem élvezné. Van gondja a gyengéd megnyilvánulásokkal általában? Mert akkor lehet, hogy erről van szó. Szerintem ne add fel, csak legyél türelmes, ne túl rámenős, és próbáld a meghittebb pillanatokat elcsípni.
2014. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!