Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés zökkenőmentesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés zökkenőmentesen?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve leszünk együtt. Korábban is felmerült, hogy költözzünk össze, de vártunk még. Most viszont egy munkahelyen fogunk dolgozni és emiatt el kell költözzek Debrecenből hozzá. Mindketten szeretnénk együtt laknk, ő jobban is, mint én. Sőt, már a feleségeként is elképzelt maga mellé. Én viszont tartok attól, hogy azok a szokásai, amit képtelen vagyok elfogadni az össze bútorozás után elő jönnek, és szétmegyünk emiatt. Szeretem, elfogadtam, amilyen, de néhány szokásával nem tudok megbékélni, pedig próbáltam, nem egyszer.

Arra gondoltam talán leírhatnánk közösen 5-5 pontba ki mit szeret, nem szeret a másikba. Hátha még a tovább lépés előtt megelőzöm ezzel a későbbi konfliktusokat.

Mit tegyek?



2014. szept. 21. 16:13
 1/1 tarnai ***** válasza:
Semmit. KÖltözz össze. De az egy munkhely, egy lakás elég húzósnak tűnik....
2014. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!