Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 25 év körüli párok, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli párok, mennyi idő járás utan ideális az összeköltözés?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél éven belül, ha komolyak a szándékok.
2014. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 1 éven belül költöztünk össze. Az évfordulónk előtt kb 2 héttel. 25-22 évesek voltunk. 6 hónapra rá házasodtunk.
2014. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mi 22éves korunkban jöttünk össze, 2,5 év után költöztünk össze. Bár mi az ország két végében laktunk, és mikor összejöttünk, még mindketten tanultunk, így időbe tellett előkészíteni a megfelelő körülményeket.

Azt mondanám, nekünk ez így volt ideális. :)

2014. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22 évesen jöttünk össze, mindketten tanultunk. Már van munkánk, így 3 év elteltével 25 évesen költöztünk össze.
2014. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 év után költöztünk össze.
2015. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 hónap után költöztünk össze. Mindketten tudtuk már az elején, hogy ez komoly kapcsolat, ezért nem akartunk várni.


Meg én amúgy is úgy vagyok vele, hogy minél előbb szerettem volna megismerni ilyen tekintetben is. Hiszen miért legyek valakivel együtt, ha képtelenek vagyunk együtt élni.

2015. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!