Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha együtt éltek vkivel, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltek vkivel, akkor mennyi időre engeditek el?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel, h hétköznap mindketten 8-16-ig dolgoztok, hétvégén tudtok együtt lenni rendesen, kimenőt mennyit kaphat?

2014. nov. 2. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire szeretne kimenőt? Ha bulizni vagy ilyen helyekre megy, akkor nyugodtan, mondjuk engem mindig hívna :D
2014. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pisilnie vagy kakilnia kell, kiengedem a ketrecből egy fél órára, de utána vissza az alomba!
2014. nov. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kimenőt mennyit kaphat?

Hmmm hát érdekes megközelítés...

Mivel nálam a bizalmon alapszanak ezek a dolgok így nem szabom meg neki. Sőt kicsit fura is ez a mondat végül is nem a gyereked.

2014. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha EGYÜTT élek valakivel, akkor nem háziállatként tartom, hogy elengedem valamennyi időre, aztán beterelem a karámba. Még is milyen f***szom kérdés ez már megint???

Nem tudom honnan jönnek ezek az agylágyultak, de értelmes kapcsolatban szabad akarat van és szabad időbeosztás. Krisztus derelye ba**szd meg.

2014. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk max. haverokkal találkozna, s semmi olyan helyre nem menne, ahol lány el tudná bolondítani a fejét, bár az ő fejét nem is lehet. :)
2014. nov. 2. 00:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Mintha a párom a tulajdonom lenne... Oda megy és akkor, amikor akar. Nem én döntök az életéről. Fordítva is meglehetősen irritálna, ha a párom közölné, hogy bocs de tízre haza KELL jönnöd. Az ilyen kapcsolat szerintem nem normális.


23L

2014. nov. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tiszta hülyék vagytok! :) Itt nem az a kérdés, hogy a párját meddig engedi el, hanem hétköznap dolgoznak, hazaérnek, fáradtak, nincs idő meghittebb kapcsolatra, csak hétvégén! És ha hétvégén kimegy, mennyit legyen kint, hogy úgy érezze a kérdező, hogy nincs elhanyagolva a kapcsolat és eleget foglalkoznak egymással. Nekem sincs erőm munka után trupla axelt nyomni mindig az ágyba vagy ágyba vinni a kávét reggel holt kómásan vagy munka után elmenni sétálni, moziba stb... ezeket mi is hétvégékre hagyjuk, akkor tudunk igazán egymással törődni! Más egymás mellett élni vagy egymással!

Az én barátom néha-néha kiruccan úgy hónaponta egyszer a haverjaival sörözni, de mivel a többi hétvégei nap az enyém, így ez nem zavar, velük is kell lenni néha. Ha minden héten menne, az már zavarna! :)

2014. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hallottam olyat, h vki bnője azt írta, h ha esténként elmenne 2-3 órára haverokhoz, akkor nem sokáig tartana a kapcsolat.

Ezzel mire célzott?

Oké, h akkor nem is menne el valszeg, de akkor se értem igazán.

2014. nov. 2. 01:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem bírnék egy olyannal együtt élni, aki minden este átruccan a haverjaihoz és nem is foglalkozna velem vagy alig. Ha így lenne, az azt jelentené, hogy valamelyik vagy néhány haverja szingli (fiatalokra jellemző), még nem nőtt be a feje lágya és "haverozik". Szerintem így nem lehet megmaradni egy kapcsolatban... Munka, utána eszik, készülődik, majd 2-3 óra haverozás, estére meg hazaér, bedobja magát az ágyba, 2 perc múlva horkol, majd dolgozik, és így folyamatosan... ez hülyeség :)
2014. nov. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen, ha lenne bnője, akivel együtt él, akkor nem mászkálna napi szinten.

Kb. ilyen esetre vonatkozott, h mennyi lenne a normális, h a haverokkal is legyen móka, meg a bnővel is?

Havi 1 azért sztem durva lenne, de te érzed.

2014. nov. 2. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!