Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg anyuci pici fia, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg anyuci pici fia, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Párommal hét éve vagyunk lassan együtt én 25 L ő 28. Sajnos azt hiszem rá is illik a mondás, hoyg "anyuci pici fia". Akárhányszor átjön hozzánk anyukája rögtön telefonál és megkérdezi, hogy hol van. Persze hol máshol lenne este 10-kor, mint a barátnőjénél. Szóval minden nap felhívja és beszélnek amikor nálam van hétvégén. Ez nem zavart, mert igazából nem is tudom, hogy mi a normális, de egyszer egy hétre lementünk nyaralni a nyaralójukba úgy, hogy csak ketten vagyunk. Barátom már másnap rosszul lett, úgyhogy gyógyszer kellett neki. Kihúzta a gyógyszeres fiókot de instant már be is csukta és mondta, hogy inkább felhívja anyukáját, mert nem tudja, hoyg hol van az algopiryn. De én tudtam, hogy a fiókban van, kihúztam rögtön meg is találtam, odaadtam neki, bevette, aztán szólt anyukájának. Ekkor ment a forró drót, többszörös telefonálás oda-vissza, aztán kihívta a mentőket a barátomnak... XD Hányt, mert valami rosszat ehetett. Na mindegy.. csináltam neki teát, de ő kizárólag csak egy fajtát iszik és az a Sir Morton, úgyhogy a gyümölcsöset megittam én és neki csináltam Sir Mortont, viszont beleejtettem véletlenül a teafiltert, mire ő mondta, hogy az mennyire mérgező, ha beleejti valaki és, hogy ő " Nem akar még jobban beteg lenni". Jól van mondom... kihalásztam gyorsan a filtert aztán az igazi citromot belefacsartam a teába ( Mert neki a bolti citromlé nem jó ) ezzel viszont az volt a gondja, hogy túl korán tettem bele és a forróság megöli a c vitamint és így nem ér semmit az igazi citrom a teába. Azt később kell beletenni. Mondta ezt úgy, mintha a halálán lenne, pedig én is sokszor hánytam már, mert elrontottam a gyomrom, vagy mentem lázasan iskolába, mert fontos volt és soha senki észre sem vette rajtam. Mondjuk nem is panaszkodtam és játszottam rá.

Nemrégen volt anyukájának a névnapja egyébként és mondta, hogy egy valamiyen speckó gyertyát szeretne. Meg is vette neki barátom, de aztán kiverte a balhét és hatalmas sértődés volt, hogy ő mennyi mindent tesz érte és csak ennyit kap. Aztán pár napig mosolyszünet, barátomat gyötri a bűntudat, hoyg ő tényleg milyen gonosz volt az anyukájával és elment neki még venni ajándékot és akkor megbocsájtott. Mindez még csak a töredéke annak amiket átéltem mellette és arra vagyok kíváncsi, hogy ez tulajdonképpen normális dolog? Túlreagálom? Vagy ha összeköltözünk ez csak rosszabb lesz?



2015. ápr. 30. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, viszont nem a barátod tehet róla, ilyennek nevelték. Ebből az állapotból nehéz lesz kirángatni és valószínűleg nagy sértődések árán lesz csak lehetséges, sőt lehet, hogy a kapcsolatotok is rámehet a dologra, de ha szereted, akkor legalább megbeszéled vele ezeket a dolgokat.
2015. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele
2015. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez durva... a barátod egy puha pö.cs
2015. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam már elmondani neki, de ő általában letudja egy "jól van"-nal és nem változik semmi :/ Az is nagyon érdekes, hogy több éve testépítő, minden nap szedi a speckó vitaminokat, de ha már egy kicsit megfújja a szél másnap már beteg, köhög, lázas... Ha én köhögök egy kicsit akkor BIZTOSAN elkapja és sokkal jobban megszenvedi a betegséget, mint én. Én nagyon ritkán vagyok beteg, a háziorvosom arcát fel sem ismerem pl. Az ő orvosa pedig minden szarra antibiotikumot ír fel. Évente 1-2 szer mindig kell neki valamire antibiotikum. Ezen kívül, ha valamit eszik nálunk és az egy picit már zsíros akkor fél órán keresztül próbálja leműteni róla a zsíros részeket. A csirke combot pl nem szereti, mert az csontos és nem olyan húsos, mint a filézett csirkemell. A grill csirkének utálja a bőrét, a virslit sem eszi meg, ha igazi bélbe van töltve meg sok ilyen kis apróság ami szerintem abszolút nem férfias... O.o persze ezekért nem szóltam soha, csupán nem tudom, hogy ez normális dolog-e. Egy biztos, hogy a kemény középkorban a férfiak közt ő nem élt volna egy hétig sem :D
2015. ápr. 30. 18:21
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, Te most közröhej tárgyává akarod tenni a barátodat vagy szereted még?

Ha az első, akkor szakíts vele, mert nem szereted őszintén.

Kigúnyolni bárkit ki lehet, de problémát megoldani már sokkal nehezebb.

2015. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogsz tudni rajta változtatni. Őt ilyennek nevelték, tényleg eléggé anyuci kisfia, de vagy elfogadod ilyennek, vagy nem. Nyilván többször beszéltetek már erről, ha akart volna, vagy tudott volna, már változtatott volna kicsit.

Egy kapcsolatban mindkét félnek kellene kicsit csiszolódni a másikhoz, te látod, ő mennyire partner ebben. Meg te érzed, mennyire tudod elviselni hosszútávon a természetét.

2015. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fura pasi...,szerintem nem azaz igazi klasszikus férfi.

De nektek kell megoldania dolgokat így ,ha összeköltöztök rosszabb lesz.


29F

2015. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem, isten őrizzen attól. Tényleg nagyon szeretem, de ő volt az első kapcsolatom, így nincsen viszonyítási alapom, hogy most ez vajon normális-e vagy alapjáraton máshogy működnek a férfiak. Megsértődne vajon, ha azt kérném, hogy változzon meg? Mert én tényleg mindig alkalmazkodtam, de ezt már teljesen természetesnek veszi én pedig szomorú vagyok emiatt.
2015. ápr. 30. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha fel akar nőni, ha később családot akar, azért kellene kicsit változnia.

Nem hagyatkozhat teljesen az anyukájára mindenben, nem ez a természetes. Szép a jó családi kapcsolat, de a majomszeretet egy bizonyos határon túl nem egészséges.

... Csak sajnos valószínűleg ő ennek ellenére sem fog változni.

A tapasztalataim szerint összeköltözés után ez csak rosszabb lesz.

2015. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál róla ... én biztos nem bírnám idegileg ilyen alak mellett egy percig se.
2015. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!