Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mërt kell? mërt hivogatja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mërt kell? mërt hivogatja?

Figyelt kérdés
A problémám,hogy ha összeveszünk párommal vagy hasonlo ,már hivja anyucikát.!!ami rohadtúl idegesit már..erről mär a véleményemet is elmondtam.szóval ez nem újdonság számára.na meg mikor még isteniti végem van.mit tegyek?
2015. máj. 14. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi, de az ilyen emberekről megvan a véleményem... Isten mentsen tőlük. Exem is ilyen volt. Rossz hír, hogy nem fog megváltozni, túl kényelmes neki anyuci szoknyája mellett. Ezt vagy elfogadod, vagy hagyod, de semmiképp sem szállhatsz versenybe anyucival. Ez van. :)
2015. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Vannak ilyenek, így lett nevelve, 40 évesen sem fog elszakadni anyuci szoknyájától... Nem fog megváltozni.

(Nekem a saját apám is ilyen. 52 éves, de ha 1 rosshabb szóváltásuk van az élettársával, hívja az anyját. Ha vásárol, és 3 ft-tal le van akciózva a tej, hívja az anyját...)

2015. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom hány éves a párod, 5??? Ez iszonyat röhejes és gyerekes viselkedés...
2015. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyuci kicsi fia.Ilyen is marad mindig,vagy megszokod,vagy megszöksz.
2015. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
40 éves én 24 !! Amugy meg megvagyunk egymással már 1.5 éve.ha meg mondom h nekem nem tetszik,kiabál,meg fogjam be a pofám,ja meg takarodjak el hogy ha nem tetszik valami
2015. máj. 14. 12:28
 6/9 csio ***** válasza:
A párod gondolom dolgozik, van önálló élete, véleménye. Ha bármi bántja és nem hozzád megy a problémáival, hanem az anyjához, ez inkább rólad állít ki bizonyítványt, nem róla. Vajon miért nem tudja VELED megbeszélni, ha gondja van? Szerintem egyáltalán nem gáz. Nem az anyjával él, de szoros köztük az érzelmi kapcsolat. Az anya egy örök támasz normális esetben. Szerintem pont, hogy tök szép dolog, hogy nem az van, hogy felnevelte az anyja, ő meg leszarja, hanem fontos maradt neki az édesanya. Én tök igazat adok neki, és biztosan nem tolerálnám, ha én 40 vagyok, és a huszonéves kis barátnőm osztaná az észt a témában.
2015. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elég alpári vagy.honnan veszed,h osztom az észt?meg attól függetlenül h ennyi éves vagyok még nem jelent semmit.nem kéne általánositani szerintem.honnan veszed h nem hallgatom meg?miből következtettél?a mi magánéleťünk az a miénk.nem anyjára tartozik.attól még a probléma marad.ilyennel se lennék mint te.flegma,nagyképű és ônfejű lehetsz.lányok,nők az ilyenektől is menekülni kell.
2015. máj. 14. 13:37
 8/9 csio ***** válasza:
Ha azt akartad olvasni, ami a te véleményeddel egyező, miért nem írtad oda?"ha meg mondom h nekem nem tetszik,kiabál,meg fogjam be a pofám,ja meg takarodjak el hogy ha nem tetszik valami". Tényleg tök jó meglehettek :-D Ha egy haverjával beszélné meg a gondjait, akkor meg gondolom az nem tetszene.Te mit szólnál hozzá, ha ő is kiakadna azon, akivel te megbeszéled; vagy ha ő is kiakadna azon, ha felhívod anyádat? Inkább próbálj meg jóban lenni az anyjával. Ha a személyes vitáitokban is olyan támadó és közönséges vagy, mint tök ismeretlenül velem szemben, nem csodálom, ha az anyjához megy. Jobb lenne, ha a haverjai röhögnének ki??
2015. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az anyjával sose birtuk egymást.mert ha valamit mondtam a kis fiának már nekem támadt h ez meg ez a véleménye.könyörgőm mit szól bele.képzeld az én anyám nem szól bele,mert ez a normális és azt mondja h rá és rám tartozik.és ez lenne az anyja részéről is normális.igen ilyeneket mond ha anyucikája miatt kitör a balhé..egy szarkeverő miatt.tudod inkább a problémákat a haverokkal beszélje meg.ez normális.én is velük beszélem meg.mert ők nem elfogultak és mmegmondják ha én vagyok a hülye vagy hibás vagyok.ćsak vissza támadtam ..
2015. máj. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!