Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élő fiatal párok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő fiatal párok, ti szoktatok egymás pénzéből vásárolgatni?

Figyelt kérdés
Nekem nincs pénzem, suliba járok, és a párom mindig ideadja a kártyáját hogy vásároljak arról... ez mennyire normális vagy nem normális?
2015. máj. 14. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi 21 évesek vagyunk és 1 éve élünk együtt...soem volt olyan, hogy enyém tied, mindig közös a "kassza". Mivel én külföldön járok egyetemre és mellette melózom, így mikor még nem éltünk együtt és a barátom volt otthon egyetemista, mindig kipótoltam, küldtem neki pénzt, szóval az én kis pénzemből voltunk. Most, hogy kiköltözött, ő is dolgozik már. Én 2 hónapig munkanélküli voltam, és addig ő pótolt ki. De ez így van a mai napig. Nekem kell új telefon, akkor veszünk. Neki kell valami akkor veszünk. Pl. ebbena hónapban az én kártyámról lett fizetve minden (az volt kéznél) - bérlet, lakbér..stb. Ezért most a kártyáját itt is hagyta nálam, mert ő a hétvégére hazautazott. Nem is jut eszembe ezt neki visszaadni, ő se nekem. Megpróbálunk egyenlően adni és kapni tudat alatt.
2015. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi elég különleges helyzetben vagyunk. Mindketten jól keresünk havi szinten ezért semmire nincs gondunk. De mindkettőnk elég zsugori és makacs így mindent felesbe fizetünk ami alapköltség, de ha valakinek valami kell azt megveszi magának. Ezért nálunk nincs olyan, hogy a mienk mert mindkettőnknek van megtakarított pénze és bármikor el tudna költözni egy saját lakásba. Szerintem így jobb is. Én nem tudnék szeretetszolgálata lenni 1 nőnek és fordítva sem tűröm el.
2015. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!