Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a párom tönkrete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom tönkretette az önbizalmam?

Figyelt kérdés
nem akarok külön menni mert van egy kisfiúnak!
2015. máj. 27. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben leírhatnád! Mivel tette tönkre?
2015. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a kapcsolatunk elején volt egy pár hónapos viszonya a barátnőmmel, tele van a teloja meztelen nős képekkel, én olyan tökéletes sosem leszek mint azok,más nőkkel szexchatel, bámulja a kis tinilányokat az utcán, mikor nem voltam vele igazán szépnek éreztem magam, ez elmúlt
2015. máj. 27. 11:40
 3/9 Sanyi891 válasza:
100%

Felejtsd el..nem szeret és nem is érdemel meg ezek szerint. Dobd ki a fenébe, akkor majd magához tér, ha meg nem akkor legalább nem húzzátok egymás idejét...gyerektartást pedig fizetni fogja mint a katonatiszt, mert ha nem lecsukják.

Kicsit keményíts be, be fog jönni.

2015. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem komoly a kérdés.
2015. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint ő. Nézegess kigyúrt pasis képeket, bámulj meg szép férfiakat. Hangoztasd, hogy neked csak egy ilyen jutott. És csald meg te is. Meglátod, nagyon hamar észhez tér.
2015. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem csak magadnak, de a gyereketeknek is ártasz te és a párod. Ő már nem fog megváltozni, csak kényelmeskedik és közben jól kihasznál téged. Arról nem is beszélve, hogy milyen lelki károkat okoz neked! Szerintem sürgősen hagyd el és próbálj új életet kezdeni a kisfiaddal. Légy bátor, ez a te életed és nincs joga másnak tönkre tenni!
2015. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös attól, hogy a kedves ,,párja" gerinctelen, neki nem kell felvenni ezt a szokást, pláne nem azért, mert majd így szeretni fogja ez a ,,férfi", nem fogja, sőt, már most se szereti.


Kérdező, ne fogd a gyerekre, szerinted neki milyen képet állít, hogy egy ilyen ember az ,,apakép" te pedig benne maradsz a sz@rban és hagyod, hogy tönkretegyenek, megalázzanak? Van olyan ember akiért érdemes küzdeni egy kapcsolatért, de ez nem az a helyzet és nem az az ember. Már a viszonynál ki kellett volna tenni a szűrét, így, csak megmaradt benne, hogy bármit megtehet veled úgyis vele maradsz.


,,mikor nem voltam vele igazán szépnek éreztem magam" ennyi, itt a lényeg. Mellette el vagy nyomva és kevesebbnek érzed magad, ez egy kapcsolat?

2015. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát istápolja fel magát, gyönyörű csinosra, és legyen boldog egy odaadó férfi mellett. A kisfiúnak legyen inkább két vérszerinti, és egy vagy két nevelőszüleje, mint egy megkeseredett anyja, és egy kitudjahol apja.

Nos ezen gondolkodott már?

2015. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, persze, de hogy fogadna el bárki is egy gyerkőccel
2015. máj. 31. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!