Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek, mit kell tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit kell tennem? Maradjak vele?

Figyelt kérdés
A probléma az,hogy 18 éves lány vagyok nem vagyok jóba a szüleimmel,sosem voltam, nagyon belezüllöttek a saját problémájukba(alkohol,számlák,rossz házasság) nem tudok hozzájuk fordulni a kapcsolatunk megromlott...9.-es gimis koromban odaköltözött ahol én lakom egy srác, akivel évek óta e-maileztem és komolyra fordult,de én a szüleimmel lévő konfliktus miatt egy messzi iskolát választottam és ott folytattam a tanulmányaim.Végül ezt sem fejeztem be,mert összeköltöztem a barátommal akinek a lakásában lakunk most ketten.Úgy érzem éretlen vagyok a feladatra iszonyatos nehéz fenntartani az érzelmeket.... a háztartást és idén érettségizem a barátaimat az előző városokban hagytam az itteni osztályomban nem alakultak ki mély barátságok.Nem akartam idén dolgozni hogy könnyebben tanulhassak de fél év együttélés után kellemetlen egy forint nélkül itt élnem.A kapcsolatom a párommal annyira viharos és hullámzó hogy szégyellem de néha vágyom rá hogy ne legyen senkim.Ö annyira szeszélyes indulatkezelési gondjai vannak nagyon meg tud bántani...Én meg a családi hátterem miatt túlérzékeny lettem az évek alatt.Szerintetek kezdjek új életet vagy küzdjek meg ezzel a helyzettel?
2015. máj. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen...

Szerintem beszélj a fiúval. Meg fog érteni, mindezzel az a baj, hogy nincs hol laknod, mivel megértem a szülőkkel való problémáidat. Ha már úgy érzed, nagyon nem tudod elviselni a jelenlegi helyzetet, keress egy kiadó lakást, és egy aúlakótársat. Szurkolok, majd írd meg privátban, mi a döntésed.

2015. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A viharos családi életed után nem véletlen választottál egy viharos szerelmet. Jobb lenne egyedül lenned egy darabig, amíg le nem tisztázódik a fejedben, ki vagy, mit akarsz, lezárod a múltat és érettebb fejjel találsz majd egy rendes pasit is!
2015. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült a késztetés,hogy jobb lenne egyedül lenni de nem tudok elköltözni és a szüleimhez sem mehetek vissza.Vagy talpra állok egyedül élek, vagy helyrehozom a 4 éves párkapcsolatom.Csak azt akarom hogy tiszta legyen a lelkiismeretem nem tudom eldönteni,hogy megtettem-e mindent a kapcsolatunkért vagy ennyi volt.És félek,hogyha elmennék innen ,azt jelentené hogy kihasználtam a párom és az ő családját, odafigyelésüket anyagi támogatásukat.
2015. máj. 29. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha elmennék innen ,azt jelentené hogy kihasználtam a párom és az ő családját, odafigyelésüket anyagi támogatásukat."


Ez nem így van!

Felnőttek közt az ember annyit ad, amennyi neki belefér. Ha ők abban a reményben tartottak ott eddig, hogy te majd örökre a fiacskájuk mellett maradsz, akármit tesz is ő veled, akkor tévedtek, ez szomorú, de ennyi. 18 vagy, a szülei felé való hálából nem maradhatsz valaki mellett...

2015. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!