Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rendrakásterápia, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendrakásterápia, hogyan vegyem rá hogy tartsunk rendet?

Figyelt kérdés

Párom iszonyatosan rendetlen, mindent széthagy. De nem akarom csak ezért elhagyni.

Az is benne van a pakliban, hogy még átépítjük a lakást és nincs teljesen kész, így nincs meg mindennek a helye. Másrészt túl sok idő sincs a rendrakással foglalkozni, főleg, hogy családi házban lakunk. Ha a házon belül rend van, akkor kint düledezik a gaz.


Azt szeretném tudni, hogy szerintetek hogyan érdemes finoman rávezetni a rendrakásra? Tartsunk 1-2 napot amikor csak a rendrakással foglalkozunk?


2015. máj. 30. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az anyja is iszonyat rumlis és gyakorlatilag ebben nőtt fel. Neki egy rendetlen ház otthonos fészek, mert ezt szokta meg, nehéz vele megértetni, hogy nyomasztó.


Egyébkint nincs vele baj.

2015. máj. 30. 21:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehetne. Én is rendetlen vagyok és eleve nem is költöznék egy háztartásba olyannal, akit ez zavar.
2015. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok időtök az udvar rendben tartására, akkor tér kövezzétek le vagy csináljatok zen kertet, vagy legyen műfű, salakos foci pálya. A benti rumlit meg tapasztalatból mondom, ha a tárgyak sokasága okozza, akkor egy jó kis kiárusítás az olx-en vagy lomtalanítás, elajándékozás, kidobás. Esetleg ilyen sorrendben. Nagyon nehéz gyűjtögetőként rendben élni, de ezek valamennyire egyszerűsítenek a dolgokon.
2015. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is rendetlen vagyok, pedig nő vagyok. Azért valamilyen szinten tudok rendet tartani, pláne, ha közösen csináljuk, vagy fizetett segítséget is igénybe lehet venni (pl. fűnyírásra).

Igaz, én rendmániással biztosan nem jönnék össze, mert nem bírnánk egymást elviselni hosszú távon.

2015. jún. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!