Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megengednéd ezt a párodnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd ezt a párodnak ha eltérő műszakban dolgoznátok?

Figyelt kérdés
Hogy amíg te nem vagy otthon sok esetben,ő addig otthon a bugyikra,ruhákra v.rje ki,mert őt ez izgatja ? Az oké hogy ki van mosva utána,mégis az emberben ott motoszkál hogy lassan minden ruhadarabra már ráveri.
2015. máj. 31. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Adj neki egyet, és azt mossa ki mindegyik után, nehogy már az összes ruhára.
2015. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Ez beteg dolog szerintem.
2015. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát... megbecsülöm a ruháimat, fehérneműimet, szoktam vigyázni rájuk, amennyire tudok.

Abban benne lennék, hogy párat adok neki, tényleg csak keveset. Azokra tevékenykedhet kedvére. :)

2015. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem az összesre, csak pár darabot "kapna". Inkább mint idegek k.vákra verje a neten.
2015. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eltérő műszak mellett is jut idő egy kis hancúrozásra ha tényleg akarjátok. Akár naponta is. Ha ez nem elég neki, akkor az már bajos. De ha engedsz is neki ilyesmit (szerintem nem kéne, elég beteges), akkor is csak 1-2 darabot adj neki. Bugyit nem ezért tartunk/hordunk.
2015. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!