Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogyan alszik a párjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan alszik a párjával?

Figyelt kérdés

Külön szobában, egy szobában de külön ágyon, egy ágyon de az ágy két végében, összebújva, stb.


A korotokat is írjátok már hozzá! :) Mindenkinek megy a zöld kéz! :)



2015. jún. 1. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Egy ágyon. De reggelre mindig valahogy a párom lábujjai kerülnek az arcomhoz.

Ja! Korunk.

2015. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ágyon, nem összebújva, de mindig egymáshoz érve.


21FL

2015. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

egy ágyban, összebújva :) én többnyire meztelenül vagy bugyiban, ő boxerban.

összebújástól rendszerint aljas módon elfekszem a nyakam/vállam, de megéri :D

20L

2015. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Télen pólóban alszunk, nyáron meztelenül.

Minden este úgy alszunk el, hogy egymáshoz érünk(kanálka, vagy a párom feje a mellkasomon), de az éjszaka során mindketten felveszünk kényelmesebb pózt.

37F

2015. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiskifli nagykifli, és én vagyok a nagy része lányként, mert a párom csak az ágy egyik oldalán és csak az egyik oldalán tud elaludni, mert allergiás. Felém fordulva bedugul az orra és nem csak hogy szenvedne egész éjszaka de horkolna is, így mindkettőnknek jobb ha így alszunk el. Az éjszaka folyamán én elég sokat forgolódok, de általában úgy kelünk fel, hogy legalább a fenekünk összeér... :D Szóval egy szoba, egy ágy, de nem szorosan összebújva de nem is az ágy két végében.


25 N-30F

2015. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ágyban, a lábunk összeér, de más nem, mert a párom álmában rángatózik (nem idegbeteg módjára, hanem ilyen pici idegrángásai vannak, amikor mélyen alszik). Ez engem zavar. Ha nagyon horkol, vagy esetleg buliból kicsit illumináltan jön haza, akkor én kiköltözök a nappaliba :)

28/28

2015. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Összebújva. De általában később össze-vissza elmocorgunk. :)

36/N

2015. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Nincs párom.

De mivel kizárólag 1 pózban tudok aludni, így akik voltak, vagy átölelt hátulról, és fogtam a kezét, vagy csak egymás mellett alvás volt.

2015. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ágyban alszunk, összebújva, de reggelre általában már csak a lábunk, kezünk vagy fenekünk ér össze. :)

Kiskifli-nagykifli van a legtöbbször, de sokszor alszom el a mellkasán is.

2015. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Külön szobában, mert horkol, sörszagú az esti lazítástól, ráng álmában a sportbalesetei miatt és úgysincs soha szex (mert nem kíván de elválni meg nem akar).


34N/39F

2015. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!