Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 50 felettiek Ti még eljárogatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 felettiek Ti még eljárogattok ide-oda vagy már otthon ültök inkább? Mennyire van rá igényetek?

Figyelt kérdés
Azt nézem,hogy anyum is már 50 felett van, párja már 60-hoz közelebb. Mindketten még jól bírják magukat,egészségileg is minden rendben velük. Anyum párja otthon van a házimunkát csinálja,anyum pedig vállalkozó és nem megy neki rosszul. Állandóan otthon ülnek,sehova nem mennek el,max csak a családi összeröffenésekre,de ezen kívül kettesben sehova. Hétvégén is főznek,TV-znek meg alszanak délután. Ennyire nincs igényük semmire? Hogy lehet ennyire unalmasan élni? Én biztos nem bírnám ezt. Múltkor is el akartuk őket küldeni pihenni pár napra,de végül oda sem mentek el. Férjem szülei teljesen mások,ők imádnak eljárni.
2015. jún. 1. 12:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és anyum régen nem volt ilyen,szeretett utazgatni. De ha szóba kerül valami,akkor azt vettem észre,hogy mindig a kifogásokat keresik. Szerintem annyira nincsen már rá igényük.
2015. jún. 1. 12:53
 2/2 anonim válasza:
Talán sokat dolgoznak és inkább pihennek,idősebbek többet szeretnek pihizni.A másik ok,hogy talán spórolnak.
2015. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!