Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudozik?

Figyelt kérdés

A múltkor elmentem mérgemben sétálni egy kicsit, mire visszajöttem, a laptopom touchpadjának gobja nem láthatóan, de tönkre volt téve, mintha valaki mérgében, vagy szándékosan úgy benyomta volna, hogy többé ne is működjön.

A fiókjaimba bele volt túrkálva, sőt, 1 fiókban még a jelszavam is megváltozott így nem tudtam belépni.


Ő csak úgy állt értetlenül, hogy ő nem nyúlt hozzá.

Pedig az előzményekben még a jelszóváltoztatás fül is ott volt.


Ez pár napja történt, nagy veszekedés volt belőle, gondoltam többet tényleg nem nyúl (így) a cuccaimhoz.


Erre most kint voltam a kertben 5 ki....ott percre és mire visszajöttem látom, hogy firefox előzményeim (és vele együtt a gyakran látogatott oldalak fülem) ki van törölve.


Hogy ő nem nyúlt hozzá nem érti miért kiabálok.


Miért jó ez? Mire jó ez??? Miért kell túrkálni, hazudozni?


2015. jún. 1. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy miért csinálja. Abszolút elfogadhatatlan és gyerekes viselkedés tőle. Ha sokáig csinálná én tuti otthagynám. De azért próbáld rávenni, hogy elmondja az igazat, a tettei okát.
2015. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolom az, hogy magamtól hagyjam ott.
2015. jún. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!