Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elhagyhat, mert másra vágyik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyhat, mert másra vágyik? Többi lent.

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a párommal, neki én vagyok az 1. lány az életében, nekem már volt előtte kapcsolatom.A minap azt mondja, hogy sajnálja hogy nem volt előttem viszonya senkivel, mert mikor a haverokkal a kalandokról sztoriznak, ő nem tud mit mesélni. Ez nekem kicsit furcsán esett, már megfordult a fejemben sokszor, hogy talán elhagy, vagy megcsal, mert hajtja a kíváncsiság. Egyébként nagyon jól megvagyunk, minden ok, csak ez a kijelentés olyan fura volt. Ha van hasonló tapasztalat valakinek, megköszönöm ha leírja.
2015. jún. 3. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondtam volna neki: oszt mért nem volt? Kin múlott? Aztán megkérdezném: akkor most mi történik eztán, hogy nem tud miről sztorizgatni?

Nekem az a fura, hogy ezt így kijelenti, hogy más nőkről sztorizgatnak rendszeresen - neked! Gondoltuk, hogy szoktak olyat, de neked panaszkodik hogy jaaaj már ő meg kimarad ebből mert azért... Néznék rá, hogy jól van.... fogok még én is olyat...

2015. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, fura volt ez az egész, és valahol rosszul is esett.. mert mint ahogy írod is, nyilván való hogy nőkről diskurálnak, de ez hogy így kerek-perec megmondta... emiatt félek is attól hogy elhagy, mert úgymond "ki akarja" élni magát. én tudom hogy nem lesz attól jobb az élete, de mivel én vagyok az első csaj az életében, biztosan foglalkoztatja a téma. igazából ha menni akar úgyis megy, csak na, nyilván nem szeretném elveszíteni
2015. jún. 3. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég éretlenke, ha a "sztorizgatás" fontosabb neki, mit te.
2015. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm..igazad lehet.
2015. jún. 4. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre olyan 16-7-8 évesnek gondoltam, de hát ha 6 éve vagytok együtt....

Mindegy, agyilag, érzelmi fejlettségben annyi: 16-18 között valahol....

2015. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajna néha én is érzékelem, de ez volt az első olyan megnyilvánulás ami gáz volt...
2015. jún. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!