Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ha folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha folyamatosan jatszani fogok es fel se allok a geptol eszreveszi magat a baratom, hogy mennyire idegesito ha jatszik?

Figyelt kérdés
Gondolom hosszabb ideig kell ezt csinaljam

2015. jún. 3. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezen még sose gondolkoztam, de basszus tök jó ötlet. Már hálisten nem kell ilyen, de az exemet nem lehetett kirobbantani..hogy nem jutott eszembe..


Szerintem hatásos lehet, de azért kell az hogy 4-5 napig folyamatosan ezt csináld. :)

2015. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemsokara szabadsagom lesz es majd jol osszevegyulok kajaval chipsel sorrel magam kore rakom s zabalok meg jatszom es majd szet hajigalom a csomagolasokat es persze nem figyelek ra
2015. jún. 3. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez csak abban az esetben működne, ha közben a pasid veled akarna lenni és zavarná, hogy ezt csinálod, de ha ő alapból is ilyen h ki se lehet robbantani a gép mellől lehet észre se veszi, max annyi h már nem zaklatod annyit mint előtte mert már te is csak a gép előtt ülsz szal lehet még ő jár jól.
2015. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elrontottad a kategóriát. Amiről írsz, az nem "felnőtt párkapcsolat", hanem dedó.


Kommunikálni kellene egymással, jelezd neki, hogy ez probléma, nyisd fel a szemét stb. Ha ez nem megy, mert függő, és nem akar leállni, vagy csak simán szarik a te igényeidre - akkor miért is erőlködsz?

2015. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Végól is megbeszélni sokkal nehezebb lenne szemtől szemben.
2015. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előre szólok,még többet fog játszani!:D Tapasztalatból tudom;)
2015. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülni fog, hogy végre megtaláltátok a közös hangot.
2015. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem leülne mellén és nyomatnátok split-screenben
2015. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk működik az, hogy ha már elegem van a párom kukaságából, akkor én sem szólok hozzá egy ideig.

Milliószor kértem már, hogy beszélgessünk többet, ne csak a rohadt tv-t bámulja vagy a telefonját nyomkodja, de hiába, előbb-utóbb mindig eljutunk oda, hogy már nem is emlékszem arra, hogy mikor beszélgettünk utoljára.

Szóval ilyenkor fogom magam és a köszönésen és a kötelező dolgokon kívül nem szólok hozzá.

Egy idő után mindig kapcsol és akkor ő jönne beszélgetni, én meg nem reagálok, ahogy ő is szokott.

Tiszta dedó, de így legalább ő is érzi, hogy milyen szar ez.

Csak sajnos 35 évesen az ember már nem nagyon tud megváltozni...

2015. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ejj, nekem Ugyanez a problémám, és totál hiába ültem le vele nem egyszer beszélni.... Ez marhajó ötlet, Köszi :*
2015. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!