Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Menyasszonyom benne lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom benne lenne, hogy külföldre költözzünk, de csak úgy ha én előre megyek? Mi ebben a ráció? Pénzünk meg lenne rá. Ez nem csak kifogás?

Figyelt kérdés
Benne lenne,hogy új életet kezdjünk külföldön.De csak akkor ha én előre megyek.Ha együtt mennénk,én is csak úgy tudom elképzelni,hogy már biztos munkára megyünk oda,és amikor mind kettőnknek van munkája.Ő így nem akar,mert,hogy így az első pár hónap rossz lenne,és akkor ne együtt szívjunk,ő így gondolja.Mármint attól fél,hogy rámegy a kapcsolatunk,én pedig úgy gondolom,hogy egyszerűen csak máshol folytatnánk az életünket.Nyilván nem habokra mennék,és azzal is tisztába vagyok,hogy nincs kolbászból kerítés.Csak fix munkára mennénk ki,kellő mennyiségű pénzel.Nem mellesleg mind ketten beszélünk idegen nyelven,szóval ez sem lenne probléma és mind kettőnknek van kellő szakmai tapasztalata.Miért tart ennyire attól,hogy együtt menjünk ki?3 éve együtt vagyunk,abból 2 éve együtt élünk,nincs gond az együtéléssel,persze kisebb viták vannak,de apró,hülyeségeken.
2015. jún. 4. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy kapcsolat ami jól működik nem megy rá a pár hónap bizonytalanságra, pénztelenségre.
2015. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
En sem ertem, hogy hogyan lenne szivas az elso par honap ha biztos munkara mentek ki? Akkor lenne szivas ha nem lenne biztos munka, nem? Es jobban megterheli a kapcsolatot a tavolsag ha Te eloremesz. Furcsa amit gondol, nagyon furcsa.
2015. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
:) Gondolom fizikai munkát végeznétek, igaz? Ha igen, szerintem arra alapoz, hogy veled szagoltatja körbe, mennyire nehéz a meló, milyen a szállás.. stb. De van egy olyan érzésem, hogy te tudsz jobban idegen nyelvet, és abban is bízik, hogy te majd beprotezsálod. De többet is írhattál volna, mit, hogy, merre dolgoznátok...
2015. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

ma 19:52


Ő jobban beszéli a nyelvet szerintem mint én,ráadásul ő 2 nyelven beszél.Svájcba szeretnénk menni,a testvérem már kint él 6 éve.Tudom sjácban nem egyszerű kijutni,de nem is lehetetlen a dolog.Én fizikai munkát végeznék,félig fizikai munka inkább úgy mondanám.Ő pedig szellemi munkába probálna elhelyezkedni,de ő sem riad vissza a fizikiai munkától.Vagyunk annyire képzettek,és beszéljük annyira a nyelvet,hogy ne kelljen "alja" munkát végezni,tőle nem várnám el,de kezdésnek én beérném azzal is,ha nem lenne más,és szép lassan lépegetne előre az ember.

Akrhányszor előhozom ezt a témát,mindig tereli a témát,nem akar róla beszélni,vagy azt gondolja belelóg a kezem a bilibe.Pedig én már dolgoztam Németországban és igaz,akkor egyedül voltam,tény egyedül nem volt valami jó,de elboldogúltam,ráadásul ott is a szakmámban dolgoztam.

2015. jún. 4. 19:58
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Ááá, nem akar ő oda kimenni, így már egyértelmű!
2015. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 20:01


Miért nem?Ezt miből szűrted le?Komolyan kérdem,kifejthetnéd,hogy ebből miért azt szűrted le?Tényleg érdekel.

2015. jún. 4. 20:04
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

Én Angliába jöttem ki 2 éve és nekem is úgy tűnik, hogy párod egyáltalán nem akar kimenni veled.

Egyébként pont az együtt átvészelt nehezebb időszakok erősítik meg a kapcsolatot.

2015. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem minden ismerősöm úgy ment ki, hogy előbb az egyikük, majd 1-2-3 hónap múlva a másik. Elsőre könnyebb egyágyas szobát bérelni, Londonban azok is nagyon drágák, aztán ha már az egyiküknek van biztos állása, akkor veszi ki a kétszemélyest és megy a másikuk is.

De a menyasszonyod fejébe nem látok bele én se.

2015. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt tudod/tudjátok,hogy Svájcba nem olyan egyszerű csak úgy kijönni?Komoly összegek,engedélyek,és egyéb dolgok kellenek hozzá.A fix munkák pedig szinte csak kőműves brigádok,és egyéb építkezéssel kapcsolatos dolgok.Tudom,mert itt vagyok.A nyelv édeskevés ide.
2015. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy hogy tudsz itthonról munkát szerezni kintre? Én is ezt akarom, de hogy?
2015. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!