Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elmondanád a párodnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a párodnak hogy tudatosan nem védekeztél, ezért estél teherbe, vagy inkább nem szólnál erről?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hogy én mit tettem volna, az mellékes. De te jobban jársz, ha hallgatsz.
2015. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Bravó. Felelősségteljes ember lehetsz.

Szégyelld magad nagyon.

Ennyit a bizalomra épülő kapcsolatokról...

A kérdésedre direkt nem válaszolok,csinálj amit akarsz.

Ja,egy gyerek nem játék...

2015. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Vagyis beismerném-e hogy hazug, gerinctelen, önző szemétláda vagyok? Ha az lennék, és ilyet tennék, nyilván nem mondanám el. Gondolom te sem fogod, mert repülnél a párkapcsolatból, ahhoz pedig túl önző vagy, hogy szabad döntést adj erről a párod kezébe, mint ahogyan a saját gyerekéről sem dönthetett szabadon.
2015. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyik partnerem tudta, hogy nem védekezem, mivel már az első alkalommal tájékoztattam az illetékest és nem csaptam be a másik felet. Így ezen kérdéseddel kizárólag önmagadat minősíted:)
2015. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha ekkora mocsadék lennék, mindenek előtt fejbe vágnám magam egy csákánnyal.
2015. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Minek? Majd úgyis lelép idejekorán...Nyilván nem akart tőled (még) gyereket, azért kellett ilyen módon átverned. Egy embernek joga van eldönteni, hogy akar-e gyereket, szeretne -e szülő lenni, és tenni ellene, ha nem. Hibázott, mert megbízott benned védekezés terén, de ez nem változtat azon, hogy nem akart tőled gyereket. Szerinted meddig lesztek idilli kicsalád? Főleg, ha megneszeli, hogy átverted? Ha tudatosul benne, hogy a gyerek nemcsak egy cukimuki kisember, hanem ezzel mekkora felelősséget vesz a nyakába, mennyi gondot, kiadást, ráadásul egy életre összeköt veled? Még az is sokszor megijed és lelép, aki akarta a gyereket, nemhogy az, aki nem is számolt vele! Kizártad a döntési lehetőségből, mondhatni egyoldalúan vállaltál egy gyereket, de gondolom, a társaságára, segítségére, pénzére igényt tartasz majd, nemcsak a magvaira. Nem érzed magad egy alávaló szemétládának? Gondolom, az ilyenekből lesznek a megkeseredettt exek, akiknem nem jött be a számításuk, ezért pokollá teszik a pasi életét...
2015. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. Nem gondolod hogy azért kellett védekezned mert nem akart tőled gyereket? Amit ezek után teljesen meg értenék.... Ha arra se vagy képes hogy beszedjél egy tablettát akkor előre sajnálom a gyereked...
2015. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta itt valaki..


Ha ilyen hazug, szemétláda lennék, hogy ilyet teszek, akkor minden bizonnyal nem vallanék színt később.


De hát ugye nem vagyok ilyen.

2015. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!