Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van okom attól félni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom attól félni hogy megcsal?

Figyelt kérdés
42F vagyok a párom 25N. 5 éve együtt vagyunk,nagyon szeretem de mostanában rengeteget veszekszünk.. Furán viselkedik,távolságtartó ami nekem nagyon fáj.Szinte már hozzá sem érhetek,elismerem hogy féltékeny tipus vagyok.. Szerintetek megcsalna?
2015. jún. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
"Van okom attól félni hogy megcsal?" Igen.
2015. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne tennem. Nem akarom elveszíteni.
2015. jún. 7. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A megcsalas nem korfuggo, de o meg nagyon fiatal es velhetoleg meg szeretne egy kicsit elni, tapasztalni amivel semmi baj nincs ha az ember szingli, de itt ugye nem errol van szo.


A helyzet az, h ez egy altalanos jelenseg ebben a korban, nyilvan nem minden 25 eves ilyen, de rengetegen igen. En soha nem ugy allok egy parkapcsolathoz, hogy az majd orokke tart hanem ugy, h tart ameddig mindkettonknek jo.


Most 33 eves vagyok, a ferjem 46. Ha egy 25 eves pasival lennek egyutt alapbol ugy allnek hozza, h ez nem szol egy eletre hiszen meg elni szeretne, tapasztalni....es az embereket el kell engedni ha menni akarnak.


Igazan jo tanacs nincs, talan szeretne kicsit a korosztalyaval lenni, esetleg fellangolt valaki irant...innen nehez megmondani:-)Probalj meg vele kedvesen es oszinten, vadaskodas nelkul beszelni errol, mert ha erzi h oszinte lehet anelkul h mondjuk merges lennel ra, vagy feltekenykednel akkor van esely arra h egyutt maradjatok, ha ezeket oszinten atbeszelitek:-))


Mas kerdes, hogy soha nem fogom megerteni h egy harmincon feluli ember (akar ferfi akar no) hogy vehet komolyan egy huszonevest kapcsolati szinten. Ugy ertem el nem tudnam kepzelni h ez egy orokkon orokke lesz, hiszen a generacios kulonbseg itt utkozik ki.


Szoval tanacs nincs, beszelj vele oszinten es ha szakitani akar viseld meltosaggal. A helyzet az, hogyha igazan szeret akkor ugyis visszajon. Par honapja oregnek latom a ferjemet es ez 5 ev alatt meg SOHA nem fordult elo, ettol fuggetlenul nem cserelnem le egy fiatalabb modellre de megfordult a fejemben, h talan mashogy ereznem magam egy korombeli pasival....de mivel ot szeretem ez igy kizart:-)

2015. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha pont egykorúak volnátok se volna ez jó jel:

"Furán viselkedik,távolságtartó ami nekem nagyon fáj.Szinte már hozzá sem érhetek"


Kérdezd meg, hogy miért ez a változás?

2015. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nincs semmi baja.. Szerinte minden normális.
2015. jún. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!