Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok hogy működik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy működik egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok vidéken. Néhány hónapja összeismerkedtem egy pesti férfival, és szeretnék vele összejönni. De félek a távkapcsolattól, hogy nem lesz hosszútávú a dolog.


Nálatok hogy működik? Minden hétvégén szoktatok találkozni? És mivel töltitek az időt? Milyen gyakran beszéltek telefonon, esetleg Skype-on? Vannak jó módszerek, amelyekkel "izgalmasabbá" lehetne tenni a projektet?


2015. jún. 8. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk közel három évig működött, nem minden hétvégén tudtunk találkozni(nagyobb macera volt, a hölgy külföldön tanult, meg csórok is voltunk). Mivel töltöttük volna, döngettük az ágyat, a szünetben meg filmet néztünk ettünk ittunk aludtunk. :D

Minden nap beszéltünk, fb\skype, illetve viszonylag gyakran játszottunk(terraria pl).


Nem a távolság miatt lett vége, nyilván nem volt egy nagy öröm, de megérte, a legértékesebb ember akit valaha ismertem.

2015. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

150 km 6 hónapig (ez 3 óra buszozást jelentett), utána összeköltöztünk, immár 3 éve. Minden hétvégén találkoztunk, egyiken ő jött, másikon én mentem. Hétköznap facebook, skype, mikor elutaztam olyan helyre nyáron ahol nem volt net (nyári táboroztatási munka, szerencsére országon belül), akkor napi 1-2 óra telefon, sms-ek, fogcsikorgatás. Péntek délutántól vasárnap délutánig találkoztunk egyébként. Az első 3 hónapban nem nagyon volt program, mivel elborítottak minket a hormonok és ahogy az előző válaszoló mondta, mint a nyulak, azon kívül kaja, innivaló, szükségletek, fürdésből állt a nap, esetleg filmnézés, na és persze alvás. Utána már néha elmentünk moziba, egymás barátaival sörözni vagy csak sétáltunk. Egyik alkalommal vásárolni voltunk (éppen valamilyen kuponos hétvége volt és elkísért, teszteltem a türelmét... :D)


Szóval jól működött, de csak azért, mert tudtuk, hogy 6 hónap és össze tudunk költözni, különben tuti valamelyikünk kiborul, plusz a pénztárcánk se bírta volna tovább az utazgatást. Mondjuk ha az lett volna, hogy 1 év, lehet azt is kibírjuk. A lényeg, hogy volt időpont. A belekezdünk és valahogy alakul nem működött volna. Kilátástalan a jövő, oda a biztonságérzet, a tervezhetőség. Nem lett volna kellemes.

2015. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

120km, barátom vidéken egyetemista, én meg pesti vagyok :D nálunk jól működik, bár már össze akarunk költözni. hétvégente találkozunk, és minden nap beszélünk többször telefonon, facebookon meg állandóan. de nagyon hiányzik a hétköznapokon, a hétvégék meg olyan gyorsan eltelnek.. de remélhetőleg hamarosan változik a dolog.

20L

2015. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno távkapcsolatom úgy nézett ki, hogy 2-3 hetente töltöttem ott a hétvégét nála, de minden nap beszéltünk skype-on, plusz nekünk is volt közös "netes" hobbink. Távkapcsolatban mindenképp jó, ha van egy pont, hogy meddig kell kibírni. Pl. egyetem után szeretnél-e Pesten dolgozni? Kezdetnek már jó, ha igen. :)

Izgalmasabbá tételhez: skype-on van videóhívás, legyetek kreatívak... ;D

2015. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapja vagyunk távkapcsban, de 2 hónapon belül összeköltözünk.

kb hetente, másfél hetente töltünk 2-3 napot egymásnál. náluk is inkább a szex dominál mindig (múltkor pl délelőtt 11 és este 8 között (tehát kb 9 óra alatt) 5 menetet nyomtunk le, 1-1.5 órás szünetekkel). ha már unatkozunk vagy csak fekszünk az ágyban, vagy filmezünk, illetve sétálgatunk egy kicsit a városban.

120 km-re lakunk egymástól, háztól házig 3 és fél óra az út.

2015. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy facebookon keveset beszélünk nagyon, telefonon szoktunk inkább napi 2-3 órát, elosztva reggel, délután, lefekvéskor.
2015. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. jún. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!