Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Erre most mit lehet mondani? :DDD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre most mit lehet mondani? :DDD

Figyelt kérdés

Szóval párommal együtt élünk albérletben. Nagyjából bútorozott, elektromos háztartási cuccokkal ellátott.

Egyik berendezést le akartuk cserélni sajátra, jobbra, mert az ottani elég gyatra volt. Jobban mondva, pontosítanék, a párom akarta lecserélni, mert hogy kell abból a jobb, a nagyobb, legalább az már a miénk lesz.


Én végig elleneztem, hogy ez nem fog beleférni a költségvetésünkbe, mert általában minden hónapban éppen kijövünk, és nincs ilyenre több tíz ezrünk pluszban.

Ő túlórázott, így már laikus emberként tök jónak gondolta ő, hogy megvehető így a dolog, viszont én ezek ellenére is tiltakoztam, hogy hiába hiszi azt hogy így is belefér: nem fog.

Szülei buzdították, hogy vegyük csak meg, kell az, jó az, ha lecseréljük.

Végig elleneztem és borítékoltam neki a vétel előtt sorsunkat: hó közepére nem lesz pénzünk.

"de lesz, minden szuper", ő így gondolta és másra hallgatott.

Most itt vagyunk hó közepén kb. semmi pénzzel, és még a szüleinek áll feljebb hogy mi nem tudunk spórolni.

Erre reagálnám én:

1. minek avatkoznak bele egyáltalán 2 felnőtt ember életébe? le kellene válni...végig nem tetszett ez nekem..

2. ők bíztatták a vételre a páromat, míg én elleneztem..

vagyis egyék meg amit főztek az okos tanácsaikkal együtt.

Meg a párom is hogy nem hitt nekem..huszonéveim elején járva több eszem volt, mint nekik 3-an öszevetve..


(végül pár megjegyzés a kakaskodó válaszadóknak:

1. elleneztem végig, aztán úgy került sor mégis a vásárlásra, hogy rengeteget veszekedtünk, és ráhagytam, hogy majd belátja, hogy odaérünk hogy nincs pénz és jó lesz tanulópénznek.

2. Nem magamat akarom dícsérni, egyszerűen csak ki akarom önteni a lelkem nektek, mert beleőrülök, és jó lenne 1-2 jó gondolatot olvasni tőletek)


2015. jún. 11. 13:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

És a kérdés pontosan micsoda?

Az, hoyg erre a helyzetre mit lehet mondani?

Annyit, hogy ez van, máskor okosabbak lesznek/lesztek.

2015. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Nekem már ennyi is elég válasznak :) köszi.

Én meg tudom hogy ezentúl megvolt neki a tanulópénz, és legközelebb rám hallgat :)

2015. jún. 11. 13:21
 3/33 A kérdező kommentje:

csak idegesít, hogy a szülei most tudnak okoskodni.

Amikor én szóltam, és meglett felnőtt emberek ilyen buták.

De különben is mi közük hozzá...

2015. jún. 11. 13:21
 4/33 anonim ***** válasza:
48%

Hihi :DDD

Erre csak annyit lehet mondani :DDD

hogy :DDD

addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér xD xD

IKSZDÉ

2015. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

hát én is csak nevetek már rajtuk meg a helyzeten :DDD

és szóltam is hogy hó közepén nem lesz semmi pénzünk, és most is ők okoskodnak akik bíztatták a páromat, én meg elleneztem :D

aztán egy kalap alá vennének vele hogy ki nem spórol :D

2015. jún. 11. 13:27
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
na most 3 hétig nem lesz kaja...koplalás...legalább megérte? kérdezd meg a párodtól...
2015. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
2 hetet ki lehet bírni szűkösen.
2015. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

mondtam neki hogy egye meg a szuper nagy akármit amit vettünk :D

és nem akarok hallani a szüleiről akik utólag okosak csak.

Én meg borítékoltam a helyzetet előtte hetekkel.

2015. jún. 11. 13:31
 9/33 A kérdező kommentje:

csak ez zavar, hogy a szüleinek fingjuk sincs arról hogy én felelősen gondolkodtam és vázoltam a hó közepi helyzetet páromnak, hanem egy kalap alá vesznek vele hogy nem spórolunk.

Holott ők voltak a vétel mellett, és én ellene

2015. jún. 11. 13:32
 10/33 A kérdező kommentje:
és most újra kérdem én, hogy minek kell beleütni az orrukat :DDDDDD jesszus
2015. jún. 11. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!