Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek normális hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy egy év után már többre vágyok?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatba vagyunk nagyon szeretjük egymást, mindig mondogatja hogy jó lenne együtt élni, állandóan azt érzékelteti hogy szüksége van rám, de mindezt csak facen hallgatni már nagyon unalmas. Már meguntam hogy mindkettőnknek megvan a saját kis élete aminek szinte nem is vagyunk részesei. Nem akarok csak hétvégi barátnő lenni. Főleg így hogy ő is mindig azt mondogatja hogy jó lenne együtt. Most lenne rá lehetőség hogy ideköltözzön és munkahelye is lenne. De ő gondolkozik rajta hogy mi legyen és nem biztos hogy jön. Szerintetek normális egy év után hogy én már vele akarok élni? Vagy még nagyon korai?

20/L


2015. jún. 11. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Lépni kell, vagy megdöglik a kapcsolat.
2015. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem az összeköltözéssel, hanem a hellyel, a környezettel van a baja?
2015. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, hogy te már többre vágysz, ez így természetes.

Viszont szerintem a srác semmit se akar. Mi az, hogy most gondolkozik? Gondolom nem akarja otthagyni az otthon melegét. Ebből is le lehet szűrni, hogy nem komoly a kapcsolatotok és nem akar tőled semmit hosszú távon, csak megelégszik azzal, hogy hétvégente van valakije, akihez tulajdonképpen alig fűződik, ahogy viselkedik ez jön le számomra, kötetlen kapcsolat.


Barátommal mi is távkapcsiban vagyunk több mint 2 éve, de mi már tervezzük az összeköltözést, csak még én most végzek a suliban, meg előtte munkát is szeretnék. Mi élőben is mondjuk egymásnak, hogy össze szeretnénk költözni..stb. meg nagyon szeretjük egymást.

ő 31, én idén leszek 25.


Ha a srác nem lép, akkor hagyd ott, találsz majd mást, aki tényleg komolyabban gondolja a dolgot veled.

2015. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
ha a szüleivel van többet tud félretenni így a logikus. 1 év alatt ha nagyon spórol 1,5 milliót megtud takarítani. Még a kölcsön felvételhez is kell valamilyen tőkealap pl lakásvásárláshoz. Persze meglehet gyorsítani a folyamatot ha te is félreraksz, de mivel csak 1 éves a kapcsolat ezért pénzügyekben nem tanácsos még közös kasszáról beszélni. A barátod jól csinálja!
2015. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy albérletbe lakik.
2015. jún. 11. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hozzád költözne, akkor is albérletben laknátok? Munkahelye biztos lenne és lenne olyan kaliberű, mint a mostani?
2015. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!