Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elhatároztam, hogy napokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy napokon belül eltűnök a párom életéből. Hogyan csináljam, hogy ne találhasson meg, és ne fájjon neki annyira?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk, az első naptól együtt élünk. Most már nála. A testvére és annak a párja is velünk él, illetve a nagyapjuk. Már úgy egy hónapja fontolgatom, hogy eltűnök. Súrlódás van köztem, és a párom tesója között. Most egy ideig nem volt munkám, de mindig igyekeztem valamerre menni, hogy ne legyek itt, pénzt is tudtam innen-onnan szerezni, hogy ne kelljen kérnem, mégis úgy viselkednek velem, mintha valami bárcás lennék. Most van meló, de nem birom ezt. Érzem, hogy megtűrt személy vagyok, dacára annak, hogy amikor kellett segítettem a háztartásban, vásároltam (saját pénzből), csak éppen sokat voltam itt Nnapközben. Egy ismerősömhöz tudok menni, vagy anyámhoz. Más lehetőség nincs. Észrevétlenül akarom ezt a dolgot megtenni. Utána többet úgysem hallanak rólam. Ötletek? És igen, szeretem a páromat, de nem tudunk elköltözni innen, mert tanul, ezt viszont nem szeretném igy folytatni tovább.


22L



2015. jún. 12. 17:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Akkor add hozzá az arcod és mondd meg neki.
2015. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Ne csináld ezt a pároddal, ezzel meg fog utálni nagyon!!!!! Ne akarj neki ilyen rosszat. Neked sem esne jól, hogy az, akit szeretsz, lelép szó nélkül. Nőjj fel.
2015. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Valakitől hallottál ilyenről hogy eltűnt, és őt akarod utánozni? Azért kérdezem, mert eleve rosszul kezdesz az egészbe. Ha valaki elakar tünni, az nem az anyukájához megy.
2015. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem úgy akarok lelépni, hogy utána visszakuncsorogjam magam. Csak unom, hogy itt én vagyok a rossz, a semmirekellő, mert nem tudtam munkát szerezni eddig. Amúgy is megmondta a párom tesója, hogy ha ebben a hónapban nem lesz meló, akkor húzzak el. Meg kellene várnom? Ami munkám most lenne, az nekik nem elég színvonalas (pultos egy sörözőben), a "sógorasszony" meg mosogat...
2015. jún. 12. 18:06
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem mindenki elől akarok. Csak azok elöl, akik semmibe vettek, megaláztak, és utáltak. Párom feje is tele van már beszélve.
2015. jún. 12. 18:07
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Ja,hát ezt tényleg csak csomagban adják sajnos :/ Én pl anyóst sem szeretnék,mert valamiért mind idióta.
2015. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Én megmondanám a magamét nekik és a szemükláttára húznék el. Csak hogy tudják, hogy mit tettek. Vissza se mennék többet. Az ilyeneket ignorálni kell.
2015. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha úgy mennék el, h együtt maradok a párommal, akkor is az lenne, hogy véget érne, a tesója tenne róla. Akkor már inkább méltósággal megyek el, titokban.
2015. jún. 12. 18:42
 9/22 A kérdező kommentje:
Már megtettem h a szemükbe kiabáltam, és több napra elmentem. De nem ért semmit. Csak azért maradtam, mert hittem benne, hogy a párom szeret, de most már egyre biztosabb, hogy a testvére parancsait fogja követni.
2015. jún. 12. 18:43
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem menj el, boldogabb lennél.

Esetleg ha már személyesen nem akarod megmondani neki, akkor írd meg a párodnak üzenetben/levélben miért mentél el. Írd meg azt is, hogy inkább ne keressen.

Ha csak úgy távozol, biztosan téged fog beállítani a testvére a szemétnek.

2015. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!