Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elmondanátok ezt 5 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok ezt 5 év után?

Figyelt kérdés
A helyzet az .hogy volt egy korszakom,akármilyen szőrszálat pihét megláttam a szám környékén,vagy az államon,egyből csipesszel eltávolítottam.Egyesek megerősödtek,mások nem,de most már rendszeresen kell 2 naponta szedegetnem,amit nagyon jól el tudok távolítani,viszont az államnál látszik néha,amikor még nem nőtt ki az az 1-2.Egész eddig titokban tartottam ezt,mert úgy gondolom ez intim dolog,de pont a múltkor a barátom észrevett valamit,és megjegyezte mi ez.Én nem szeretném azt elárulni hogy nap mint nap azzal küzdök hogy ne legyen rajtam semmiféle szőrszál,mert elég égő,főleg ennyi idő után,hogy ez titokban ment.Ti elmondanátok ? Attól félek hogy ez a nőiességemet nagyon lerombolná,talán jobb ha nem tud róla :s
2015. jún. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nő létemre 2-3 naponta borotválom az államhegyét, a bajszocska vonalát meg 2-3 hetente, és akkor mi van? Eddig nem szólt érte egyik fiúm sem, inkább el szokták lopni a borotvámat mert elég jókat veszek. Cserében dús, erős hajam van.


A gyanta, epillátor, csipesz nem vált be iszonyú rondán begyulladt a bőröm tőle, akkor most bujkálnom kellene szőrösen?

2015. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 év után ezen múlik a kapcsolat minősége, akkor régen rossz. Egy mély kapcsolat ennél sokkal több és nagyobb problémát kibír.
2015. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5ev utan a parom nincs amit ne tudna rolam, nincs amit nem latott rajtam.... Az allamon azt az egy szal szort o szokta eszrevenni es kihuzni mert en nem latom olyan helyen van... Ugy ismerjuk egymas testet mint a sajatunkat.
2015. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Interferencia ***** válasza:
Fura, hogy most még nem tud róla.
2015. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erről nem te tehetsz, ez csak hormonális alapú dolog. Ha a barátod nem fogadja el, akkor nem is volt jó a kapcsolatotok.
2015. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!