Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meg fogom bánni ezt a későbbie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom bánni ezt a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyok a párommal. Még nem igazán beszélgettünk a nagy dolgokról (eljegyzés,esküvő,gyerekek..), de nagyjából tudjuk, hogy mi a másik elképzelése.

Az én elképzelésem a következő: Nem szeretnék esküvőt, mert nem látom az értelmét, a legtöbb ember bekattan a papír és elkötelezettség miatt, plusz jobb helyre is tudnám tenni azt a pénzt. Nem ismerem a párom rokonságát, akit ismerek, nem szeretem, és elrontaná az egészet. Az én rokonaimmal ugyanígy érzek (pár ember kivételével).

Gyerek-téma:

Mindig is ódzkodtam a szülés fogalmától, egyszerűen nem érzem azt, hogy szülni akarjak. Betegesen félek attól, hogy tabi mellett nehogy teherbe essek. Félek attól, hogy gondoskodnom kell egy emberi lényről. A párom sokat dolgozik, így nem hiszem, hogy tudna vele elég időt tölteni. Az anyám nem beszámítható, ahogyan apám sem (nincsenek együtt), így anyai nagyszülők kilőve. A párom édesapja tökéletes, viszont az anyja minden alkalommal bánt engem, nagyjából ok nélkül, pedig folyamatosan, a bántások ellenére segítőkész vagyok. De, mivel nekem lelki trauma a viselkedése, én az ő kezébe nem adnám a gyerekemet, sőt a közelébe sem engedném.


Most 25 éves vagyok, de nem érzem, hogy ez a véleményem valaha változni fog.

Ilyen korban már azért eléggé felnőtt az ember, hogy ez ne változzon, vagy mégsem?


2015. jún. 17. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
25 évesen se akartam gyereket,meg most se.Házasságot nem akartam,de ebben már benne vagyok,ezt is ki kell próbálni :) Valamikor 40 évesen kattan meg a nő hogy gyereket akar,soha nem lehet tudni.
2015. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megjósolni. Elég sok időd van még ahhoz, hogy ha esetleg meggondolod magad, akkor lépni tudj (mert mondjuk 50 évesen már elég késő gyereket akarni pl.), de egyáltalán nem biztos, hogy meg fog változni a véleményed. Ameddig a pároddal össze tudjátok egyeztetni az elképzeléseiteket, addig jó.
2015. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
30 éves koromig én is vhogy így voltam vele. Ma már nem vagyok benne biztos. Lehet, h kifutok az időből, de akkor kifutok; ez van. Nem fogok csak azért szülni mert biológiai óra v mert ezt várják el.
2015. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk is. Én esküvőt mondjuk szeretnék, de csak egyszerűt, minimál létszámmal. Nekem a szüleim vannak csak, meg a keresztanyám ha nagyzolni akarok a meghívandók számával. Párom szülei nem élnek, 2 tesója van + feleségeik + 3 gyerek az egyiknél. Nekem ez lenne az ideális, bevonulunk a városházára aztán lagzi nincs, valami helyi kisvendéglőbe bérelünk egy termet, vacsi és mindenki megy haza. Csak attól félek lesz aki majd beledumál és elkezdi hogy ezt illene meghívni de ha ezt akkor azt is... Én lerázom a szüleimet, de a párom engedni fog és a végén ott találom magam egy menyasszonytáncos förtelemben egy rakás vadidegen közt.

A gyerek dolog... egy ideig meg voltam lőve vele, de mióta együtt vagyunk és lenne kitől nem izgat. Sőt hozzátok hasonlóan nekünk se lenne kire hagyni, pluszt egyikünk se szereti a gyerekeket. Én félek rámenne a kapcsolatunk minőségére azzal meg többet vesztek mintha nem lesz gyerekem. A párom rám bízta, neki nem létkérdés, hogy legyen. Úgyhogy nem. Aztán ki tudja, ráérünk még éppen.

24L

2015. jún. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!