Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek nem túl korai az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem túl korai az, ha egy 17 - 18 éves fiú és lány szinte minden este együtt alszanak - (már egy éve)?

Figyelt kérdés
Már szinte olyanok, mintha több éve házasok lennének. Nem túl korai ez? Még tanulnak mindketten.

2015. jún. 22. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmesek. Miert lenne baj??
2015. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai :)

Én is szeretnék ilyet 18 évesen, az más hogy nem valószínű hogy lesz benne részem..de a lényeg hogy semmi baj vele, szép dolog :)

2015. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
66%
Irigyled tőlük?
2015. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp irigylem, bár hasonlóban volt részem 18 évesen :)
2015. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, kimaradt a kapcsolatukból a VÁGYAKOZÁS időszaka, ...túl hamar kerültek ágyba. 1-1,5 éves kapcsolat után már olyanok, mintha 10 éves házasok lennének.Ehhez még túl fiatalok.
2015. jún. 22. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember, te vagy fiatal, vagy szerelmes nem voltál még :D Ha épp egy friss (vagy akár 1-1,5 éves) párkapcsolatban vagy, jobb esetben minden vágyad, hogy a másikkal egymás karjaiban aludjatok el. Ezt ők most megtehetik. Mi a probléma ezzel? Komolyan nem értem, ha minden tökéletes, akkor minek csinálnak néhányan problémát...
2015. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én a fiú anyukája vagyok,nálunk alszanak a fiatalok. Nem csinálok ebből problémát, sőt hagyom őket, éljék az életüket, szerezzenek a párkapcsolatról tapasztalatot, az hasznukra válik a későbbiekben...DE: A kapcsolatnak az a fázisa kimaradt náluk, amikor az ember vágyakozik, ábrándozik a másikról és izgul, ha a találkozásra készül, és várja a találkozást...Ezért már most olyanok, mint a sokéves házasok,(úgy is beszélnek egymással)- a romantika hiányzik a kapcsolatukból - én úgy látom. TÚL HAMAR megkaptak mindent egymástól. -szerintem.
2015. jún. 23. 08:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem maradt ki, csak túl rövid volt ez az időszak.. viszont ezért kár magadat hibáztatni. Ha nem engeded őket ennyi együtt lenni, ugyanez a beszédstílus, stb. később derült volna ki, ami rosszabb szerintem. Azért sajnálom, hogy nekem nem volt ilyen anyukám annak idején :)


(#4-es-6-os válaszoló)

2015. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, szerintem túlaggódod. Én mondjuk anno 17-8 évesen randizni se randizhattam volna nemhogy engedjék anyuék, hogy a pasimnál aludjak állandóan, de ki hogy. Azt hiszem szerencsések, hogy ilyen anyuka/anyós jutott nekik.

Az hogy mi maradt ki... nem lehet megítélni ezt ők tudják. Én mint mondtam szigorúan voltam fogva nagyon. 19 évesen randiztam először, addig semmi nem volt. Akkor se lett. Elkerültem egyetemre más városba, randizgattam, de nem találtam olyan pasit akivel el tudtam volna képzelni a dolgokat, nem volt meg a vonzalom vagy épp tök idióta volt. Aztán találkoztam valakivel aki nagyon vonzott. Röviden tömören egyéjszakás kaland volt, én így vesztettem el a szüzességemet, amit nem bánok, de ha visszamehetnék... Mindegy már. 22 voltam amikor találkoztam a párommal, ő 28 akkor. közben volt pár randim de semmi nem történt egyikkel se. Őt megláttam és tudtam az első randin hogy Ő az igazi. Hülyén hangzik de tudtam. Este 7kor találkoztunk, 11-ig beszélgettünk sétáltunk a városban. Aztán ez így ment 2 hétig, csak egyre korábban találkoztunk és egyre inkább hajnal 3-4 fele értünk haza. 2 hét után nála aludtam és azóta is minden éjjel nála alszok. Nem érzem, hogy kihagytunk volna bármit. Igenis meg volt az izgulás, a várakozás, attól hogy tudom hogy szex a vége és ott fogok aludni nála még izgulok és alig várom hogy lássam. Még most 2 év elteltével is. Szerintem ne aggód túl.

24L

2015. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nem feltétlen baj. Mi közel lakunk egymáshoz ezért szinte ugyan ez a helyzet itt is, a kor a más csak 21-24. Mi is olyanok vagyunk, mint a több éves házasok, nekem ez eddig csak előnyömre vált, hátránynak sosem éreztem. Attól még, hogy úgy tűnik kimaradt a vágyakozás még ott van a kapcsolatban, ha nem lennének boldogok együtt akkor nem akarnának minden nap együtt lefeküdni. Szerintem jobb is egy ilyen kapcsolat, mert a tiniknek minden gondolata a szex, de egy ilyen kapcsolatban (ilyen szülőkkel) nem csak az lesz a középpontban.

Szerintem jól teszed/teszitek, hogy ezt hagyjátok. Sokkal felelősségteljesebbek lesznek, mint társaik. Sok boldogságot kívánok nekik.

2015. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!