Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 32 évesen eszem ágában sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen eszem ágában sincs gyereket nevelni? (többi lenn)

Figyelt kérdés

32 esztendős férfi vagyok,szüleim igen vallásosak,ehhez "méltóan" neveltek.Természetesen,mint minden intelligenciával rendelkező lénynek,serdülőkoromban már nem "kaptam be" a sok sz@rt amit magyaráztak nekem,de ezt titokoltam előttük,különben nem lett volna valami leányálok az életem.

Magyarul ateista vagyok.

Teltek múltak az idők,egyetem stb,állást is találtam,szexuália egészségem teljes mértékben rendben van.Immár a harmadik nővel vagyok együtt(nem,nem egy éjszakát tart egy lapcsolat a félreértések elkerülése érdekébe).Utóbbi kapcsolat kerek fél évet tartott!.

De az egésznek a lényege:eszem ágában sincs gyereket "vállalni se tőle,se semlnkitöl.Ez egy volt azon pár ok közül,melyek miatt nem volt tartós a kapcsolatom

Szüleimmel emiatt romlott a viszonyom.

Srácok,nők ,velem van a baj???!

-tudni illik ,én egy RETTENTŐEN zsugori ember vagyok.És egoista is.


2015. jún. 26. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Legalább őszinte vagy magadhoz. Nem való neked gyerek. Nem kötelező gyereket vállalnod. Majd megtalálod a hozzád való önző és zsugori nőt, ne félj! Aztán éltek kettesben, míg meg nem haltok. Aztán annyi.
2015. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a gyerek, mi sem akartunk, nem vállaltunk a férjemmel és nem bántuk meg. Szerintem találsz majd te is hozzád illőt, aki hasonlóan gondolkodik.
2015. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi hozzád hasonló nő létezik? Nagyon sokan nem akarnak gyereket vállalni a mai világban... Viszont egy kérdés: ha ennyire egoista vagy, nő minek kell?
2015. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem vagyok egoista.Barátnőmnek alkalmanként szép égszereket vásárlok.De honnan gondoljátok,hogy önző létemre önző nőkhez vonzódom?

Az ellentétek vonzzák egymást! :))

2015. jún. 26. 17:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy idő után elfogynak az áldozatkész nők, akik néhány éGszerért (???) kiszolgálnak egy önző pasit. Főleg bizonyos kor felett. De ettől még nem kell gyereket vállalni. Ha tényleg ilyen vagy, amilyennek mondod magad, jó eséllyel csak rosszat tennél szegény gyereknek.
2015. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tennék rosszat.Ha valamily ok miatt( ami szinte kizárt) mégis valamelyik teherbe esne ,akkor nem vetetném el.A gyermek nem tehet róla,hogy megszületik(ellentétben vallásosokkal akik szerint " egy másik életében x meg y volt, stb stb"l... yo'n'stand??
2015. jún. 26. 17:38
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen nem törekszem arra,hogy legyen
2015. jún. 26. 17:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy hajóban evezünk kedves Kérdező.
2015. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehetne ,hogy a következő válaszolók kort és nemet is írjanak?Köszi
2015. jún. 26. 18:12
 10/17 anonim ***** válasza:
",velem van a baj???! " - hát igen, nem szoktuk egészen normálisnak tekinteni a rettentően zsugori és egoista alakokat,
2015. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!