Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, bejön az ilyen házias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, bejön az ilyen házias pasi? Még tojást is tud sütni.

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 27. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
ez a Jenki Zulu nem?
2015. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hűha, gratulálok neki
2015. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Usher?
2015. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
férjed amúgy házias ? szökött főzni ?
2015. jún. 27. 18:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Usher.
2015. jún. 27. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi tud főzni az jó pont de egy tojásnál kicsit többet tudhatna
2015. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom ki ez az átlagos néger, de tojást sütni szerintem minden ember tud.


Egyébként nem "bejön", hanem alapvető elvárás, hogy egy férfi is ugyanúgy el tudjon végezni minden házimunkát, és főzzön, süssön is - lehetőleg jól.


Szerencsére a férjem szeret főzni és szeret meglepni is egy finom vacsival egy fárasztó nap után (persze fordítva is igaz a dolog).

2015. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi! ment a zöld nektek.
2015. jún. 27. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos, hogy valaki a saját lábán is megálljon és ne mocsokban, pizzán éljen.


Persze van amit nem szeret a párom, pl. vasalás, így az rám szokott maradni, de ő is megtudja csinálni ha kell, vagy ha megkérem rá. Mosogatni is tud, bár azt meg szoktam csinálni inkább így, mert figyelmetlen és sokszor marad koszos a villa, és zsíros a kajás doboz.


Főzni meg bár tudok, de nem szeretek, a párom viszont nagy. Kísérletező típus ráadásul, gyakran alkot valami finomat és ez nekem elég jól jön, miután én nem szeretek vele foglalkozni.


Szóval fontos, hogy házias legyen. A tojás sütés pedig nem egyenlő ezzel.

2015. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok.

Elméletem szerint egy férfinak mindent meg kell tudni csinálni, amit egy nő megcsinál, egy dolgot kivéve, amit a nemiszervével csinál. (Ez fordítva is igaz.)

2015. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!