Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudok elaludni mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elaludni mit csináljak? 18/f

Figyelt kérdés
azért ide írom mert talán itt választ is kapok
2015. jún. 28. 03:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudok aludni. Mikor egész nap pörgök, délután majd bealszom, de nem teszem, hogy este tudjak aludni, majd egyszer csak eljön az este, felcsillan a szemem és nem vagyok fáradt se álmos többé.


Érthetetlen, de igaz. :D


Nézz fail videókat youtube-on, vagy hallgass zenéket.

2015. jún. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez megy nálam is :)) de már semmivel nem tudom lefoglalni magam:/
2015. jún. 28. 03:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem, buli után sosem megy.:D
2015. jún. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jarjatok el futni vagy mas aerob sportra heti min 5-szor. Kezeld a stresszt. Illetve en azota alszom szinte barmikor azonnal, amiota paleolit etrend szerint eszEm. ( lisztmentes) Szendi Gabor iRt egy konyvet errol a taplalkozasrol es ott kifejti a liszt es alvas problemak kapcsolatat. Fennt van neten is a konyv. Mindenkepp olvasd el es probald ki, hogy ne egyel semmi lisztet, se kemenyitot. Ha kekul a jod, lisztes az a kaja-ez a tesztelesi modszer joddal. ( betadine)
2015. jún. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
verd kj
2015. jún. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi de járok futni és edzeni két naponta de már nem fáradok el,a kiveréssem meg az a gond hogy annyira kanos vagyok hogy rajtam már az se segít vagy ha 5 napon keresztül verném ,de sose csapom ki
2015. jún. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!