Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért fogja annyira az Apa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogja annyira az Apa a lánya pártját?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyermekünk és Ő miatta van a veszekedés,már majdnem naponta. Már én alig bírom.

Mindkettőnknek ez a második házassága és van egy gyermekünk aki már a harmadik egyetemet kezdte el. Most már ebbe beletörődtem. De ami nagyon bánt,hogy a lányunk kis kora óta az "ujja köré" csavarja az Apját!. Én bármit mondok,hallgass a nevem.Huszonéves és még soha nem segített még itthon semmit sem. Követelőzni azt nagyon tud. Én mosok,főzők rá,takarítom a szobáját.pénz kap.Igaz most már tőlem semmit. Mindketten rokkant nyugdíjasok vagyunk, betegek. Mindketten az erőnkön túl ellátjuk. Én már nem bírom mert én érzékenyebb vagyok.Rengeteget sirok.Ha szólók az Apja leint hallgassak.Én már ezentúl nem fogok mosni és főzni sem neki.Külön veszem a kis nyugdíjamat és nem fogok több zsíros kenyeret enni, miatta.

Véleményt és tanácsot szeretnék kérni,jól teszek e ezzel vagy ahogy Ő mondja, nem vagyok Anya. Mert azt megtudja mondani mi a kötelessége egy Anyának,de hogy egy gyereknek mi az nem érdekes.Miért pártolja annyira a gyerekét velem szemben az Apja.Már nagyon szégyenlem hallják az ordítozást a szomszédok,mikor itthon van,ordít. Nem bírom már sokáig.Köszönöm a negatív vagy a pozitiv válaszokat!


2015. jún. 30. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztos kilépnék ebből a kapcsolatból valahogy.
2015. jún. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
100%

Ha a lány ennyire követelőző, akkor nyilván el lett kapatva rendesen. Vagyis mindent a segge alá lett téve, így ezt továbbra is elvárja. Ezzel csak az a gond, hogy a későbbiekben is önállótlan lesz, a megoldásokat majd másoktól várja.

Az, hogy egyetemre jár, szerintem nem baj, az viszont annál inkább, hogy nem képes saját maga kitakarítani, vagy elidítani a mosógépet.

Ahhoz, hogy változzon a veletek szemben való viselkedése, először nektek kell változtatni vele szemben. Akció-reakció elven működik a dolog. Ha továbbra is hagyod, hogy így viselkedjen, vagy rendet raksz helyette, akkor ugyanúgy el fogja várni. Ha következetesen nemet mondasz neki, akkor előbb-utóbb kénytelen lesz rendet szedni maga körül.

Viszont a férjeddel meg kellene ezt beszélnetek nyugodt körülmények között, mert amíg ő ugyanúgy csinál mindent, addig nem valószínű, hogy változás lesz.

2015. jún. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!