Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Munkanélküliként nem támogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküliként nem támogat a párom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Amíg dolgoztam, mindent feleztünk. Néhány hónapja sajnos munkanélküli lettem, de ugyanúgy továbbra is felezünk mindent a félretett pénzemből. Voltunk nyaralni is (amit akkor foglaltunk le amikor még volt munkám, szóval így elmentünk), és annak az árát is teljes egészében lefeleztük. Én ezt természetesen nem hozom szóba neki, de szerintetek normális, hogy egy kicsit sem támogat? 30 alattiak vagyunk.
2015. jún. 30. 13:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

"Én ezt természetesen nem hozom szóba neki"

Szép, egészséges kapcsolat ha ilyet nem beszéltek meg...

2015. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

ő nem támogat

te nem beszélsz


remek kis kapcsolat

2015. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Együtt éltek? Egy háztartás? Együtt képzelitek el a jövőt? Ha igen, akkor fura. Nyilván ne ő fizessen mindent, de azért vegye figyelembe, hogy most milyen helyzetben vagy. Hiszen akár egyszer még fordítva is lehet.

Ha "csak" jártok, nem éltek együtt, akkor normális.

2015. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mondjam neki, hogy bocs, de fizess már néha valamit egyedül? Hát ne haragudjatok, de ha magától ez nem jut eszébe, magyarul nem szeretné, akkor így ilyen formában én sem szeretném, hogy rám költse a pénzét. Pont ezért nem mondom neki.
2015. jún. 30. 13:31
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen együtt élünk, de nem vagyunk házasok.
2015. jún. 30. 13:32
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Az a nem normális hogy a fogatokhoz veritek a garast,magyarul mindent elfeleztek.Egy kapcsolatban nincs enyém,tied...MIÉNK van. 26N
2015. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

akkor mit vársz ha nem nyitod ki a kicsi szád?

majd ha elfogy a keshed akkor szólsz?

nincs közös kassza?

milyen kapcsolat ez?

pasid egy bunkó, te meg benyalsz neki és nem mersz szólni, hogy bocsi nincs bevételem, ne felezzük már a wc-papír árát...

2015. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem merek szólni. Arról van szó, hogy nem szeretném, hogy azért fizessen, mert szólok neki. Ha leesne neki, hogy néha illene valamit egyedül fizetnie, az jól esne. De azért ne tegye, mert szóvá teszem. Én csak szimplán kíváncsi voltam, hogy ez szerintetek normális-e, de úgy látszik nem.
2015. jún. 30. 13:39
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
de egy pasitól nem várhatod el, hogy eszébe jussanak ilyen dolgok... néha szólni kell nekik, mert amíg nem szólsz, addig azt hiszi hogy neked jó ez így, ők így működnek
2015. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Én azt csodálom, hogy még együtt éltek, ha ennyire nulla a kommunikáció és nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat.

Ha ő nem kapcsol, te nem akarod neki szóba hozni, akkor mégis milyen megoldást vársz? Vagy milyen választ vársz tőlünk? Ha azt írjuk, hogy "nem, ez így nem normális", akkor mi lesz? Semmi.


Ha nem tudjátok lekommunikálni és megoldani, az elég baj.

Súlyosabb nehézségek is adódhatnak a közös életetekben majd, mint hogy egyikőtök néhány hónapig munkanélküli lesz.

Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, közösen megoldani, mi lesz később?

2015. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!