Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha eltorne a parotok karja/lab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltorne a parotok karja/laba, es furdetesre, oltoztetesre, wc-ztetesre stb szorulna, megtennetek neki?

Figyelt kérdés

Mert en konkretan a fenebe el lettem kuldve, hogy minek pisilek ennyit, hagyjam mar pihenni.

4 eves kapcsolat, 27/N


2015. júl. 3. 13:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ember.Még mindig a párod?
2015. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
12%

Meg, persze!

Csak tudjon várni 1 percet, miután szólt.

2015. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legtermészetesebb, persze, hogy megtennék neki mindent ilyen helyzetben! Jóban, rosszban, egészségben és betegségben együtt!


A párodnak mit jelent az, hogy betegségben is melletted legyen?

2015. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, nem is kérdés.
2015. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Igen, ennél komolyabb dolgokat is megtettünk már egymásnak, sőt. Neki volt kényelmetlen helyen műtétje, kötöztem a sebét, ahogy égnek álló fenékkel feküdt az ágyon. Nekem meg két szülésem volt, végig velem volt és utána is segített a felépülésben. Töröltük már fel egymás vizeletét, székletét, mert voltunk olyan nagyon betegek, hogy kiérni sem volt erőnk, és hiszem, hogy mire megöregszünk egymás mellett, ez még számtalanszor elő fog fordulni velünk. Egy igazi kapcsolat nem csak a dekorációból áll, hanem valódi, mély, erős barátság is egyben. 5 éve vagyunk házasok.
2015. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

Ez megalázó lenne rád nézve szerintem.

Valaki más kell ilyen helyzetekre.

2015. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem vot o ilyen, de az utobbi par honapban rajtam veri le, a munkahelyi problemait, es most ez is. En vagyok a hulye, a bena, amiert osszetortem magam, tegnal pl csak maganak rendelt ebedet, mert fozni nem akar. En foznek, de nem tudok ekkora gipszben, a konyhaban acsorogni. Ne furodjek, mert csak fekszem, ne igyak annyit, mert akor kevesebbet pisilek, ha megis kisegut, rangat, huz, siessunk, nem erti, hogy nem negy gyorsabban.
2015. júl. 3. 13:34
 8/38 A kérdező kommentje:
Mas? Megis ki?
2015. júl. 3. 13:34
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy baleset miatt korhazba kerultem, a baratom folyton mellettem volt, mindent megtett ertem, ugy kellett hazakuldenem, hogy pihenjen, alig akart ott hagyni. Mozdulni nem tudtam, o "furdetett" (szivaccsal), etetett, mindenben szamithattam ra..


Forditott helyzetben ugyanezt tettem volna, szo nelkul.


Nagyon bunko reakcio volt ez a baratodtol.

2015. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%

#8

Mondjuk a szüleid.

2015. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!