Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A te férjed mennyit tevékenyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te férjed mennyit tevékenykedik a konyhában, és milyen sikerrel?

Figyelt kérdés
Az én férjem szeretne nekem segíteni a konyhában hogy majd ő főz, de baromi sok idő mire megcsinál bármit is. Kb dupla annyi idő alatt csinál meg egy kaját, és hát nagy gyakorlata nincs benne. Ti hogy álltok ezzel?
2015. júl. 3. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem max. az éhenhalást tudja elkerülni a konyhában. Simán megfőz tojást, virslit, készít rántottát, de ennyiben ki is merül a tudománya.

Viszont mindenféle más konyhai munkát simán, kérés nélkül megcsinál. Bevásárol, hámoz, mosogat, elpakol, tűzhelyet súrol.

Szerencsém van vele, mert egy tevékeny ember, bármilyen ház körüli munkát megcsinál (takarít), megszerel, kifest, javít, barkácsol, de a főzés nem az ő tudománya. :)

Ráadásul mintaapa is.

Nekem nem teher a főzés, nagyon szeretek sütni-főzni, így kiegyenlítődünk a tennivalók terén. Úgyhogy, nem bánom, hogy nem tud főzni.

2015. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem szeret főzni, szokott is. A töltött-káposzta, pacal, lecsó meg a bogrács az eleve az ő reszortja. De én pl az oldalast is jobban szeretem ha ő csinálja.

Ezeken kívül is megcsinál bármit, és finoman. A tempójával sincs baj, egyedül annyi hogy nem nyúl nyers húshoz, tehát ha ilyen van akkor azt nekem kell felvágni.

2015. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyikünk sem egy hatalmas tehetség főzés terén, szerencse, hogy mindkettőnk mást tud megcsinálni :) nálunk ez úgy van, hogy egyikünk főz, a másik pedig elmosogat, de nincs rendszer, hogy mikor melyik nap. Sütni csak én szoktam, viszont bármiféle hús készítésében bajban vagyok, már csak azért is, mert én nem eszem húst :( így ez a párom reszortja.
2015. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem szeret főzni, finom is. Lassúnak éppen lassú de nem gond, akkor is segítség. Mikor pedig fontos lenne az idő akkor vagy megbeszéljük hogy majd főz máskor, vagy együtt csináljuk, pl a krumpli vágását nem hagynám rá ha már éhes vagyok. :)

Sok mindenben lelkes pl takarítás, vasalás, csak az utóbbit egyszer hagytam rá, elég is volt, ő is tudja, hogy nem az erőssége. :)

2015. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sok gyakorlata van a konyhában, de akármit megcsinál, ha megkérem rá, lassú és rutintalan, ez tény. Ezért inkább én szoktam főzni, de szívesen teszem. Én szeretek főzni. Rá nincs egyetlen rossz szavam sem, mindent, szó szerint mindent megcsinál, takarít, mos, vasal, mosogat, port töröl, pakol, gyereket ellátja, stb. Épp nem tehetséges szakács, na bumm :))))
2015. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon semennyit, azt sem túl sok sikerrel. Maximum ha szépen megkérem, néha elmosogat. Főzni sem nagyon tud, nem is szeret. Esetleg alkalomadtán virslit, tükörtojást, tejbegrízt.

Másban viszont mindenben segít.

2015. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat tevékenykedik, tud is és szeret is, nagyon finomakat talál ki, mert sokszor kísérletezett anno, meg kolis is volt és hamar összeüt bármit. Én is tudok, szeretek is így pont jó szerintem, kiegészítjük egymást, mivel ritkán kísérletezem.
2015. júl. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a feleségem mindig megkérdez, ha szeretne valamit csinálni a konyhában. (Az én házam, az én váram.) Mivel nagyon jól megvagyunk, legtöbbször megengedem neki, hogy csinálhat ezt-azt, de pontosan követnie kell az elvárásaimat és ügyelnie kell a rendre és tisztaságra. (Megjegyzem, hogy a háztartási munkákat teljes egészében én végzem és nem is szívesen engedem át, mert pihentető és megnyugtató a számomra.)

- Több, mint harmincöt évet éltem eddig, boldog házasságban. (Kedvencem a porszívózás, ablakmosás, vasalás, főzés, mosogatás, kocsimosás és a fűnyírás, de varrni is elég jól tudok.)

Két lány unokám van, elmúltam hatvan éves és még mindig férfi vagyok! :)

2015. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!