Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rendben van, hogy a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van, hogy a vőlegényem fél napokat tölt egy másik lánynál, aki évek óta jó barátja?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy megcsalna, de a barátnőm szerint nem kéne elengednem. Szerintem viszot nem tilthatom meg, én úgyis csinálom a magam dolgát, hát érezzék jól magukat (filmet néznek, beszélgetnek).

Ti mit gondoltok erről?


2015. júl. 5. 20:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kb havi 2x
2015. júl. 5. 20:37
 2/11 Interferencia ***** válasza:
53%
Nekem elég gyanús lenne.
2015. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

....és ezt te elhiszed?

Ha az én vőlegényem "filmezne" kettesben másik lánnyal, biztos nagyon rosszul esne. Te miért nem mész vele? Vagy nem is hívtak? Nekem nagyon gáz.

Szerencsére az én vőlegényem tudja,hogy az ilyen rosszul esik nekem,ha más lányokkal "barátkozik",mázli,hogy fiú haverjai vannak,de miattuk soha nem hanyagolt el,eléggé odafigyel rám és ez nagyon kedves tőle.

Járj utána a dolognak mielőbb!

2015. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

azt hittem elsőre hogy munkatársak vagy vmi,de filmeznek együtt:)))

egyébként igazad van,hiába dugja őt is,téged vesz el.

és ennek a belátása,elfogadása mutatja azt hogy az igen kevés bölcs nő közé tartozol.

bár több ilyen lenne és nem csinálnának akkor ügyet abból,hogy érzelmek nélkül de igényünk van más nőkre is.

2015. júl. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Munkatársak (egy cégnél vannak, de nem egy helyen). Sokszor a mmeló miatt van közös dolguk, de azon kívül is találkoznak.

Biztos én vagyook a fura/hülye/naív, hogy hiszek neki, meg nem balhézok ezen... :S

2015. júl. 6. 07:40
 6/11 omba ***** válasza:
100%
Havi kettőből én sem gondolnék semmi "rosszra" - rengeteg időt töltök olyan emberekkel, akikkel kapcsolatban a szex fel sem merül - azok látják ezt másként, akik életének az a központi kérdése (illetve az volna, ha volna :D)
2015. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul mutat egy párkapcsolatban, ha az "elengedni" ige szóba kerül, - a barátnőd, gondolom szingli, és túlfűtött a szexuális FANTÁZIÁJA, más aligha lehet neki.


Ha meg a haverjával töltene órákat, akkor meg homár volna?


(Amúgy tudom, sokféle nő van, de aki egy vőlegénnyel akarna havi két délutánt, olyan nincs. Vagy ráhajt, és akkor az feltűnne neked, bagy hagyná a francba.)

2015. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 omba ***** válasza:
100%

Nem nagyon számolgatom, de rosszabb értékelésre számítottam.... még fiatal házas korunkban mi is elég lazán el-elmászkáltunk, sokan szörnyülködtek, mi meg csak röhögtünk ezen.

Szerettük egymás nagyon - hogy jött volna szóba bárki más?

2015. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd lényegében azt a buta, és igazságtalan közhelyet erősíti, hogy minden nő K.

Ha valami volna köztük, annak ezer jele volna, és hát egyszerűen szakíthatna is a vőlegényed.

Azért mert van alkalom, még nem szoktunk rögtön bugyit tépni!

2015. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Négyesnek:

Azt mondod, hogy a férfiaknak igényük van érzelmek nélkül más nőkre is. Rendben, elfogadom, hogy ha ösztönök szintjén vizsgáljuk a dolgot. A férfi minél több nőt akar megtermékenyíteni,tehát ÖSZTÖNÖK szintjén poligám. Vagyis bár az ember nem önsztönlény, ezeket tudjuk kontrolálni, de úgy gondolod, hogy ha a férfi nem engedelmeskedik az ösztöneinek(=dugni akar sokszor és minél változatosabban,vagyis többféle nővel)akkor boldogtalan lesz. És az a véleményed , hogy ha a nő ezt minden további nélkül tolerálja,mondván ez a férfiaknak kell, akkor az a helyes hozzáállás, hogy ha hagyja a párját ebben kibontakozni. Oké. De vajon arra is ilyen nyugodtan rábólintanál, ha arról lenne szó, hogy neked kéne bölcsen viselkedned a leendő/vagy már meglévő asszonyoddal kapcsolatban ezen a téren? Mert égbekiáltó tévhit és baromság, hogy a nők eredendően hűséges típusok. Nem tudom hallottál e a hipergámiáról(így hívják a női ösztönöket), ami annyit tesz, hogy bár nem akarunk minden férfival lefeküdni a közelünkben, viszont a legjobb elérhetővel igen(kinek mi számít a legjobbnak, ide lehet sorolni a státuszt, magabiztosságot, önbizalmat stb.), tehát ha a párod közelében feltűnik egy tőled erősebb hím, akkor bizony megfogja őt kívánni,de nagyon. Nem biztos, hogy megteszi,de elhiheted, hogy 10-ből 9 nő nem mondana nemet a szexre egy alfával,ha tudná, hogy sosem bukik le otthon. És ne gyere azzal, hogy de a nő teherbe eshet,a pasi nem, mert ha ma figyelsz rendesen a védekezésre, akkor gyakorlatilag erre semmi esély és ugyanúgy a pasi is teherbe ejthet mást. Ma már a férfi tartja el a családot modell sem létezik(tehát erre sem lehet hivatkozni), én nem ismerek egyet se az ismeretségi körömben,ahol ne dolgozna mindkét fél. És mielőtt azt hinnéd, hogy össze-vissza lefekszem mindenkivel,nem,hűséges vagyok a férjemhez, ő is hozzám, ha én tudom kordinálni az ösztöneimet, akkor ezt tőle is elvárom(és fordítva is).De a lényegre visszatérve: nagyon kiváncsi lennék, hogy hogy kezelnéd,ha a (leendő) barátnőd bejelentené, hogy ő márpedig szexelni fog az első szembejövő tőled alfább pasival,mert az ösztönei ezt diktálják,neked pedig bölcsnek kell lenned ezügybenXDXD


A kérdezőnek: Nálam ez nem férne bele és a fordítja sem a férjemnél. Ellenkező nemű jó ismerősök, haverok vannak,de ilyen közeliek nem. A szememet is kikaparná a férjem,ha a munkatársammal,akivel amúgy is egész nap együtt vagyok még feljárnék hozzá kettesben filmet nézni. Mégha valóban semmi rossz szándék sincs egykét félben, nekünk ez akkor is baromi rosszul esne a másiktól. Az más lenne,ha 1-2 havonta összefutnának egy sörre, vagy egy kávéra valahol,de egymáshoz ilyen gyakran felmászkálni szerintem túlzás. De ezt nektek kell tudni, van olyan kapcsolat, ahol ettől több is belefér. De én nem hinném el, hogy nincs köztük semmi. Nem bogarat akarok a füledbe ültetni, de én ilyenről még nem hallottam, hogy hasonló esetekből ne alakult volna ki valami.

2015. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!