Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti összeköltöznétek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeköltöznétek így a párotokkal majd?

Figyelt kérdés

Ő teljes munkaidőben dolgozik, 400 ezer forint felett keres, te nappali tagozatos egyetemista vagy, suli mellett 40 ezret keresel.

Felvetette a költözést: ő fizeti az albérletet és a rezsi felét, te meg a rezsi másik felét, kaja + a többi mindenki a maradékból, de tudod, hogy van annyira lovagias, hogy ragaszkodik ahhoz, hogy a drágább dolgokat ő fizesse majd azzal az indokkal, hogy többszörösét keresi, ellenkezéseddel nem törődik.

Szeretnél vele összeköltözni, de úgy, hogy feleztek mindenhogy, így viszont nem bírnád anyagilag, sulit sokára fejezed be (3 év msc-vel), utána ki tudja, hogy mikor találnál normál munkát? Nem akarod tulajdonképpen kihasználni, szerinte szimplán dinka vagy.

Ki mit tenne?


2015. aug. 9. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én páromról lenne szó és még nem laknánk együtt, mi teljes mértékben segítjük egymást, köztünk nincs ilyen filléreskedés, bármelyikünk is lenne a te helyzetedben, összeköltöznénk. De a mi kapcsolatunk kicsit szorosabb, mint az átlag kapcsolatok mostanság, úgyhogy ez más tészta.

Ha neked ilyen érzéseid vannak, kellemetlenül éreznéd magad, ha nem tudnál mindent felesben fizetni, inkább ne költözz addig, amíg ki nem jártad az iskolát és nem szereztél egy jól fizető biztos munkahelyet.

2015. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kérdező a párod mit dolgozik ha szabad kérdeznem?(priviben is megírhatod ha nem ide szeretnéd csak kíváncsi vagyok:))

szerintem én is ugyanezt tenném ha nekem lenne egy fix havi bérem ami ha kifizetek mindent akkor is szép összeg, a lánynak( gondolom te vagy) meg azt tanácsolom h most is nézelődjön munkák után hátha van olyan cég aki kivárja a 3 évet vagy utolsó 2 félévben aktívan keress munkát mivel van olyan cég is aki nem tud várni 3-4 évet de 6-8 hónapot tudnak várni h felvegyenek

2015. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40-ből nem hinném, hogy kijönne a rezsi rám eső része, és kettőnknek a kaja. És akkor még nem vettem magamnak egy felsőt, nem mentem el a barátaimmal meginni egy kávét. Így biztosan nem, maradnék otthon a szüleimmel. Még akkor is, ha felajánlja, hogy fedezi az én személyes költségeimet - a lehető legtávolabb áll tőlem az, hogy kitartott legyek.
2015. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40 ezer az egy kistermetű ember havi kajája szűken.
2015. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nalunk is kb ez a szituacio fog uralkodni, mi mar megbeszeltuk,hogy hogy lesz. A lakas nagy reszet o fizeti meg a rezsit a kajat en es ami marad azt letesszuk. Az en baratom meg a szuleim amig tanulok (parom utanna is) gobdoskodnak rolam. Nem hasznalod ki a baratod ezzel. De cserebe fozz beki enni, tarts rendet es neha lepd meg meg kenyeztesd kicsit mert megerdemli. Utanna meg majd meglatjatok,hogy alakul :)

18/L

2015. aug. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 omba ***** válasza:
60%

A párom a párom, tehát nem számolgatunk, ki vette a kiflit.

Tudja jól, hogy 40 ezerből nem jön ki a rezsi fele se, - szóval nem egy tisztességes ajánlat.

2015. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

400-zat keres és elakarja kérni a rezsi felét?

mért vagy még vele?

2015. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szimplán dinka vagy. Most nekem is legyen lelkiismereti problémám, hogy a férjem 2x annyit keres, mint én, és esélyem sincs, hogy majd valamikor nagyobb jövedelmem lesz?


Együtt vagytok? Összetartoztok?

2015. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
54%
Sztem ha arányaiban hozzá tudsz és akarsz járulni a ktsg-ekhez, az becsülendő. Sajnos ma 40.000 ft ha el kell költeni, szinte semmi. Értelemszerűen épp ezért nem fogsz tudni komolyan hozzájárulni a ktsgvetéshez, de sztem ezt meg lehet beszélni. Értem én, h kiszolgáltatva éreznéd magad, nade ez a helyzet még egy darabig így lesz, h nem lesz nagyobb bevételed. Rajtatok áll, h meg tudtok-e reálisan egyezni v büszkeségi kérdést csináltok belőle.
2015. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Egyetértek azzal, hogy egy párkapcsolatban a legritkább esetben kell számolgatni.

A párod jól keres, tisztában van azzal, hogy sajnos nem tudsz 50%-ban beleszállni a költségekbe, ezzel együtt szeret téged, és szeretne veled együtt élni, ahogy kivettem a szavaidból.

Mondd el neki megint, hogy kicsim ez van, kevés a jövedelmem, ha vállalod, hogy ennyi, amivel segíteni tudom a közös életünket, akkor költözzünk össze.


Viszont, amit az előttem szólók is írtak. Számomra is alap lenne, hogy ellátom a párom ˇˇcserébeˇ. Várd meleg étellel, frissen húzott ágyneművel, vasalt inggel, stb. De ezt hiába tanácsoljuk, hiszen te pontosan tudni fogod, hogy a párodnak milyen igényei vannak. :)

2015. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!